Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem irritál, amikor...

Titeket nem irritál, amikor valakinek MINDEN megad az élet?

Figyelt kérdés

Van ilyen barátom, egyszerűen olyan az élete, mint egy rajzfilmfigurának. Tökéletes családja van, tökéletes iskolába járt, mindenhol voltak barátai, akikkel bármikor lóghatott. Természetesen a csajok imádták, majd kicsattan az élettől, és rendre 10/10-es csajai vannak, akik imádják kielégíteni az igényeit.


Nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet valakinek ennyire habkönnyed az élete. És azt látom, hogy ezek az emberek semmivel sem tudnak többet másoknál, csak annyit, hogy jó helyre születtek. Nem azért annyira lazák, olyan jó a megküzdési képességük, hanem mert egyszerűen soha semmilyen komoly problémával nem kellett még megküzdeniük. A közéletből Geszti Péter jut eszembe, aki még ilyen hasonló lezser életművész, aki mindig kihúzta a lottó 5-öst. Ismertek ilyet?


2019. márc. 28. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2019. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Még szerencse, hogy te annyira baromi jól ismered a Gesztit, hogy így látatlanban megmondod, hogy neki tök laza élete volt és sose kellett megküzdenie semmiért. Na menjél te a jó francba, már ne is haragudj!
2019. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Az élet igazságos, aki rosszul lát az jobban hall, aki rosszul hall az jobban lát, akinek meg rövidebb az egyik lába annak hosszabb a másik.


Ez van el kell fogadni és nem másokkal hanem magaddal foglalkozni, azon dolgozni, hogy te legyél jobb ember.


Geszti pl. szerintem pont egy munkamániás emberke aki azért elég sokat dolgozik azon, hogy sikeres legyen.

2019. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy munkamániás, az egy dolog. Én arról beszélek, hogy ki mivel indult. Geszti azért testesíti meg ezt nálam, mert ő tényleg megnyerte az életet már gyerekként: gyerekszínész, már fiatalon kitűnt, a rendszerváltásból is jól jött ki, mindennel befutott, amihez hozzányúlt. Egyébként a sors iróniája, hogy én amúgy tökre bírom őt. Csak egyszerűen tudom róla, hogy olyan az életútja, hogy minden összejött neki, és irritáló számomra, hogy vannak ilyen emberek. Az ismerősöm is ilyen, évek óta közelről látom. Egyszerűen vannak ilyen emberek, akiket elkényeztet az élet, és hozzászoknak, hogy nekik mindig mindenből a legjobb jut, mint az arisztokratáknak.
2019. márc. 29. 00:04
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Hiába irritál, nem fog változni semmi. Fölösleges rajta gyötrődni. Addig örülj amíg potenciálisan tudsz változtatni az életeden. Ha már olyan bajaid vannak amiket nem tudsz kontrollálni, pl. megnyomorodsz, vagy gyógyíthatatlan betegséggel küzdesz már tényleg van okod panaszkodni, viszont sajnos az sem segít. Saját tapasztalat.
2019. márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

valakinek jobb, valakinek rosszabb

nem véletlen az a sok öngyilkos

2019. márc. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem irritál a dolog. Van introvertált, és van extrovertált személyiség. Rajtunk múlik, hogy ebből mit hozunk ki. (MEGJ.: Mo.-n a társadalom "jó szándéka" is befigyel, hogy mennyire húzza le a másikat...).
2019. márc. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább csak azon gondolkozom el ilyenkor, hogy miért nem adja meg az élet nekem IS; én miért harcolok eredménytelenül.
2019. márc. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem mert vagyok annyira inteligens, hogy nem foglalkozom mások életével. Amihez nincs semmi közöm az nem rám tartozik es nem érdekel.
2019. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Ezt én is megfigyeltem és most tudom hülyének fogtok nézni de én ezért kezdtem el hinni a karmàban. Egyszerüen szemmel làtható hogy egyeseknek szinte a semmire összejön minden. Söt van hogy sik hülye az illetö és mindig csak a szerencséje húzza ki a szrból. Szàmomra logikus hogy van karma vagy valami, nem tudok màr hinni a véletlenekben.
2019. márc. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!