Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A büdös emberek miért érzik...

A büdös emberek miért érzik felhatalmazva magukat arra, hogy másokkal szagoltassák magukat?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, mikor valaki nyári melegben megizzad, hanem azokra a brutálisan tapló igénytelen alakokra, akik napokig, hetekig nem fürdenek, nem ápolják magukat, majd van képük közösségbe menni. Persze ezután megsértődni is, ha valaki szólni mer nekik.

2019. márc. 29. 10:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alapbol büdös emberek is.Pl van egy szomszédasszonyunk, tiszta a lakása, fürdik, tiszta ruhákban jár, mégis, ha átjön ,szellöztetni kell utána.Igaz ő is bagos, de nem bagot érzek rajta, hanem valami kellemetlen meghatározhatatlan "ember szagot".Nem tud mit tenni vele.Nem a büdösek védelmében, de van ilyen..Persze ha egy alapbol büdös még nem is fürdik, az isZonyat.
2019. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Igen, én kifejezetten azokra gondoltam, akik direkt nem fürdenek, majd van képük közösségbe menni.
2019. márc. 30. 09:08
 23/32 A kérdező kommentje:
Annak meg külön örülök, hogy törölték az agyatlan SJW "okosságait".
2019. márc. 30. 09:10
 24/32 anonim ***** válasza:
96%

Az orr az, amelyik a leginkább alkalmazkodik. A büdös emberek nem érzik magukat büdösnek, azt gondolják általában, hogy ez még elmegy, nem veszik mások sem észre.


Én a hétvégén mentem kirándulni, sajna egy órát kellett várni a volánra a végállomáson. beült mellém egy valóban irtó büdös hajléktalan, de olyan büdös volt, hogy iszonyat. Próbáltam vele udvariasan közölni, hogy elnézést, de nagyon büdös, menjen már el a buszmegállóból, és jöjjön akkor, amikor a busz érkezik, ne kelljen mindenkinek őt szagolni. Amúgy tök normális ember volt összefüggően beszélt, ettől eltekintve nem volt bunkó. sőt elnézést kért, megmondta, hogy hajléktalan és három hete nem fürdött, de nem megy el, mert fáj a lába, és a kórházba megy, mert várja a doki, majd ott tud fürödni, és elmondja, hogy milyen rossz a hajléktalanság.

Nos, én teljesen együttérző vagyok velük, megértem, sajnálom, de akkor se tegye meg, és szóltam neki párszor, hogy van arrébb pad, üljön le oda addig, amíg be nem áll a busz, ne kelljen a gyülekező népnek is őt szagolnia. Nem ment. És megjegyezte, hogy érdekes módon csak engem zavar, senki más nem szólt soha. Ekkor már úgy berágtam rá, hogy mondtam, hogy menjen arrébb, mert mocskosan, büdösen a buszra se szállhat fel ez az utazási feltétel, és szólni fogok a sofőrnek, hogy ne engedje fel (nyilván nem tettem volna, mert sajnáltam, de ez így durva). Mondom neki, hogy tényleg azt akarja, hogy a tömeg előtt is mondjam, hogy büdös? Aztán valahogy nagy nehezen meggondolta magát, megkérdezte, hogy mikor megy a busz, és mondtam hogy mikor, és hogy még 35 percig kell elviselnem itt a megállóban a szagát, aztán a buszon, és ekkor döntött úgy, hogy arrébb megy. De a buszon nem mellém állt?!

2019. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
De durva... Jól tetted, hogy szóltál neki! Sajnálom én is meg minden, de ne kelljen már másnak is őt szagolnia!
2019. okt. 29. 19:23
 26/32 anonim ***** válasza:

Tehát az az egyik fele, hogy miért gondolják, hogy "joguk van" "másokkal szagoltatni magukat".

A másik fele a kérdésnek, hogy az emberek miért érzik úgy, hogy nincs joguk rájuk szólni, hogy takarodjanak a bűzfelhőjükkel együtt.

2019. okt. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legtöbb embernek nulla az önkritikája, és nagy valószínűséggel még neki állna feljebb. Borzalom, ahogy tudnak hisztizni és alpáriskodni, ha pl. a buszvezető leszállítja őket, főleg, ha az illető még részeg is. Itt is akadt egy idióta SJW, aki azzal támadott, hogy voltam-e már diszkriminálva életem során (innen is üzenem neki: képzeld, igen), de az nem diszkrimináció, hogy nem óhajtom más bűzét és mocskát elviselni, mert ő ez ellen tehetne, csak nem akar. Az pedig csak egy rossz duma, hogy mind biztos szegény. A srác, akiről én pl. írtam, teljesen átlagos, normális lakásban lakik, társasági életet él, volt, hogy heteket kirándult külföldön, stb. Egyszerűen nem érdekli a higiénia, szagoltatja magát mással. Ezt nem tolerálni pedig nem diszkrimináció! Szagolja az, akinek bűzfétise van!
2019. okt. 30. 13:32
 28/32 anonim ***** válasza:
imadom ezt a kerdest :D es szerintem barki, aki ult egyutt hajlektalannal barmilyen tomegkozlekedesi eszkozon, egyetert a kedrezovel. emlekszem egyszer egyik haverom akadt ki, hogy miert engedik fel a hajlektalanokat a bkv-ra. jegyet sose vesznek, megbuntetni felesleges oket, ugysem fizetik be. meg kulonben is van annyi idejuk hogy setaljanak.
2019. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

A mihez tartás végett: én írtam, hogy elzavartam egyet a volán végállomásról.

Azért nem esek a ló túloldalára, tényleg megértem őket is. A hidegben részben melegedés miatt szállnak buszra. Azt mondani, hogy van nekik idejük, és semmi dolguk, na ez sem feltétlenül így van. Szétunják magukat, kellenek az új ingerek nekik is. Ráadásul meg a hajléktalanellátás össze-vissza van, egyszer itt van kajaosztás, egyszer ott van ruhaosztás, stb. hát mennek össze-vissza. Meg hát tömegben nagyobb biztonságban vannak, több bántalmazás, csesztetés éri őket a nyílt utcán.


A gond az, hogy az emberek nem szólnak, egy ember nem szól, mert vannak, akik bunkón viselkednek, de ha az utasközösség összezárna, akkor tíz másodpercen belül takarodna. Sajnos ez az összezárás, közöny hiányzik, és nem csak a hajléktalanokról beszélek.

2019. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt megértem, nekem a döbbenet leginkább még mindig az, amikor lakással rendelkező, átlagos életszínvonalon élő ember műveli ezt! Messze nem csak hajléktalanok csinálják, nálam ezt a kérdést egy ismerősöm ihlette, akivel mikor egy buszon utaztunk, szó szerint nyilvános wc szag áradt a szájából! Miheztartás végett: alig érzek szagokat az allergiám miatt, szóval ha valami már nekem is hányingert keltően büdös, azt akkor már képzelhetitek, hogy milyen. És nem csak egy embernél tapasztaltam ilyen magatartást, aki szimplán úgy döntött, hogy ő nem fürdik, ellenben más csak szagolja a bűzét kényszerből. Jah és ami a poén: ez az illető értelmiségi, szép, ápolt nők után ácsingózik (majd sír, amikor visszautasítják), bezzeg az ápolatlan, csúnya, olcsó prostikat mélyen megveti (aki ugye egyáltalán szóba állna vele).
2019. okt. 31. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!