Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A büdös emberek miért érzik...

A büdös emberek miért érzik felhatalmazva magukat arra, hogy másokkal szagoltassák magukat?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, mikor valaki nyári melegben megizzad, hanem azokra a brutálisan tapló igénytelen alakokra, akik napokig, hetekig nem fürdenek, nem ápolják magukat, majd van képük közösségbe menni. Persze ezután megsértődni is, ha valaki szólni mer nekik.

2019. márc. 29. 10:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik tanárnőm és egy kollégám volt iszonyat büdös. Ha jól tudom, macskájuk volt, és azok szokták húgyozni a ruhát, vagy nem tudom. De nem lehetett megmaradni mellettük.
2019. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Azért ez egy tanár részéről megdöbbentő... Igaz, én is hallottam ilyet, abból a pia szaga áradt. Őrület, hogy még egy pedagógus is lehet ilyen!
2019. nov. 1. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!