Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan szolgáltatás/sza...

Létezik olyan szolgáltatás/szakember, aki azzal foglalkozik, hogy fiatalkorától fogva a legjobb tanácsokat adja az embernek, hogy ne b@***a el az életét?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy totál kaotikus módon logika nélkül alakítottam eddig az életemet és sose tudtam (jó)döntéseket hozni. Eleve 14 évesen olyan területet választottam amiben később se tudtam, hogy mit akarok. Most 26 vagyok egyetemista és gőzöm sincs, hogy fogom befejezni, mert pl. a szakdogámhoz semmit nem konyítok, de a szakmai tapasztalatom is alapból 0. Amikor lett volna még elég pénze a szüleimnek, akkor nem tanultam nyelveket, mert nem érdekelt, most már szívesen tanulnék egy sima szakmát is meg nyelveket, de nincs rá pénzem/időm/merészségem. Sose tudtam mit akarok az életben, rengeteg olyan dolog volt amiről azt se tudtam, hogy tudhatnám (ha értitek mire akarok kijutni). Szóval teljesen tanácstalan és reménytelen vagyok az életemmel kapcsolatban. A szüzesség/magánélet/nulla szociális kapcsolat meg már csak hab a tortán, mert bár ezek is fontosak, de nem anyagi jellegűek. Ezért most azok kezdtem gondolkozni, hogy vajon léteznek-e olyan "szakember jellegű mecénások", akik azzal foglalkoznak, hogy egy-egy embert jól megismernek, kapcsolatot tartanak velük és alakítják az életüket ill. helyettük meghozzák a leginkább racionális döntéseket, amelyek az illető életét pozitív irányban terelik. Természetesen mindez pénzért. Léteznek-e vajon ilyen emberek és ha igen, akkor mennyit kérhetnek el? Kár hogy senkim nincs aki irányt mutatna nekem. :(

2019. márc. 30. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, mert ez nem mukodhetne.

14-15 evesen rohangalhatott volna utanad valami ismeretlen, hogy jaj, ezt tanuld meg ebben a nyelvben legy profi, mert gazdasagilag kifizetodik, ez ilyen korban senkit nem erdekelt volna.

2019. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Személyi asszisztens ilyet is vállalhat, természetesen nagyon drágán
2019. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!