Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zaklatnak a neten...

Csak engem zaklatnak a neten ilyen marhaságokkal? L

Figyelt kérdés
Naponta van,hogy többször is bejelőlnek Magyarország minden pontjáról fiatal nők akiket életeben nem láttam. Extra barátságosan köszönnek, jaj de szimpatikus vagy, jaj de csinos vagy. Aztan jön az, hogy értékesítsem a vackait, poszttal reklámozzam. Titeket is betalálnak naponta ilyenek? Még sok simerősöm sincs, fogalmam sincs honnan szednek,főleg,hogy a profilomon majdnem minden privát, csak profilkép látszik.
2019. ápr. 1. 14:23
 1/7 A kérdező kommentje:
-bejelölnek.
2019. ápr. 1. 14:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt vissza igazolnád, hogy ismered, nézd át az adatlapját. Így azért ki lehet szűrni az ilyen illetőket. De a legegyszerűbb módja: ha nem ismered, ne jelöld vissza.
2019. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Z ***** válasza:

Engem nem találtak még eddig ilyenek. De hallottam most valami ilyesmiről, hogy van egy ilyen "munkalehetőség" hogy facebookon reklámozzák a webshoppot és kapnak érte pénzt és te is csatlakozhatsz ehez a munkához és ... Tiszta piramisjátéknak tűnik... De valószínűleg téged nem ilyenek találtak meg. Lehet, hogy ugyan az a neved, mint valakinek, aki egyszer vásárolt tőlük. Az ilyenre nagyon rá tudnak szállni. Anyámat Skipeon találta meg valami... Valami sötétség. Egyszer bejelölte valaki, hasonló szöveggel, csak franciául. Neki viszont pént kellett, mert valami gondja volt stb... Jaaaj szegények szüksége volt 2000 euróra. Na hagyjuk már 😂 anyám letiltotta, erre tök más profilok rendszeresen elkezdték bejelölni őt ugyan ezzel a szöveggel. Gondolom megszerezték valahonnan az emailt aztán berakták a gépezetbe. Az óta szigorodott az EUs adatkezelési rendszer, szóval ilyennek nem szabadna előfordulnia. De hát az ember az nem változik.

Én is azt tudom ajánlani hogy ne jelölj vissza random embereket. Ha a közeli ismerőseid kezdenek el ezzel bombázni, akkor viszont már gáz van 😄 sok sikert!

2019. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ismeretlennel ilyen. Olyan volt már, hogy nők, akikkel 10 éve nem beszéltem, hirtelen rám írtak, hogy puszi-puszi, fussunk össze. Az első esetben elmentem, mert naiv voltam, és csak ilyen szar programba akart bevonni.
2019. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is az a változat esett meg többször, ami az előbbi válaszolóval. Valami ősrégi osztálytárs, haver barátnője, vagy ex rám ír, hogy mi van, üljünk már le kávézni és miegyebek. Mivel igen nehezen mozdulok ki kvázi-idegenekkel, ezért mindig firtatom az okát (pl mert 3 éve nem beszéltünk fél szót sem) és mindig az jön ki, hogy valami szuper befektetést ajánlana nekem és hallgassam meg. Ekkor megbeszélünk egy időpontot, amire aztán nem megyek el, hadd várjon a paraszt.
2019. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Bejelöl egy ilyen azonnal tiltod. Probléma megoldva.
2019. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel.

Engem is szoktak bejelölni, de én nem jelölök vissza ismeretleneket. Valaki ért ebből, és lekopik, de olyan is előfordul, hogy üzenetet is ír (ami ugye az engedélykérések mappába megy), és bemásol nekem oda egy fél méteres kisregényt, a szuper lehetőségről, a csodálatos termékekről, és a nagyszerű kereseti lehetőségekről.

Persze mindegyik ilyen fos MLM, piramisjátékos hülyeség.

Bírom, amúgy, hogy aki ezzel foglalkozik, mindenki hangoztatja, hogy mennyire jól megy az üzlet, milyen jól keres vele... ha tényleg így van, akkor viszont miért ismeretleneket zaklat és akar beszervezni ennyire rámenősen???

Nekem ez egy kicsit ellentmondásos....

2019. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!