Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » VAn bármi esélyem arra, hogy...

VAn bármi esélyem arra, hogy enyhe autizmus spektrumzavarral párkapcsolatot létesítsek és gyermekeim legyenek? Sajnos jelenleg bnem tudok mással együtt élni, nehéz, zavar, idegesít más ember jelenléte. A rutinjaim nagyon erősen kötöttek.30f

Figyelt kérdés
Szeretnék normális életet. Van egy házam, van 2 lakásom, van munkám, van pénzem, de nem tudok kapcsolatot kialakítani. Nem tudk résztvenni párkapcsolatban, igazából barátaimat sem szeretem ha átjönnek és itt vannak nálam sokat. Nincs sok barátopm sem sajnos. Mit tudok tenni? Nekem ez így nem jó és már azt pletykálják a hátam mögött ( sajnos ezt konkrétan tudom) hogy homokos vagy valami perverz vagyok...
2019. ápr. 2. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miert nem probalkozol autista lányoknál azok jobban megértik mint a neurotpikusak.
2019. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!