Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esek mindig szét?

Miért esek mindig szét?

Figyelt kérdés

Általában teljesen rendben vannak a dolgok, tanulok sokat stb.,de aztán ha valami kiborít a lelki egyensúlyomból, azonnal szétesek,sőt általában ágynak is dőlök...

Már mindenfélét próbáltam,de még semmi sem használt hosszútávon. Mindig összeszedem magam pár nap után,de rettenetes ezt újra és újra átélni folyamatosan.

Ilyenkor teljesen felemésztenek a gondolataim, nem tudok koncentrálni, kicsit olyan burnout érzés az egész.. Hogyan lehetnék lelkileg kicsit erősebb? Hogyan előzhetném meg ezeket a széteséseket?

Köszönöm, ha segítesz :)



2019. ápr. 5. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a környezetedben lévő embereket. ;)
2019. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell másoknak megfelelned. Többet kéne lazítani.
2019. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam valahogy annyira muszáj rendszernek lenni az életemben, hogy ha a tervezett dolgaimból valamit nem sikerül elkezdeni akkor vége a napnak. Mondok egy példát. Pl fogyókúrázom, és emellett kellene valamit tanulni is. Mondjuk délig nagy erőkkel csinálom is, aztán kapok ajándékba egy csokit. Befalom, onnantól nem hogy szigorúbban eszek,hanem leülök sorozatozni és egész nap nasizok. És nem tanulok semmit. Próbálok fejlődni...
2019. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ilyen vagyok eléggé... :(
2019. ápr. 5. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus megoldás erre. Rá kell jönni, hogy miért ez az a minta, amit követsz, aztán ennek fényében kialakítani újat. Kemény kör lesz, de sokat tanulhatsz magadról.
2019. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!