Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon kellemetlen az ilyen...

Nagyon kellemetlen az ilyen szitu mások előtt? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Tehát mikor a pénztárnál derül ki, hogy nem tudtok fizetni és áll a sor.

Nagy bátran bevásároltam, mert tudtam, hogy van pénzem, hisz előző nap kaptam az egyik ügyfelemtől és emlékeztem, hogy még nem költöttem belőle.

Erre mikor már a kasszánál állok, látom, hogy nincs a pénztárcámban. Levert a víz rendesen, odaadtam a pontgyűjtő kártyámat, mondtam a pénztárosnak húzza le róla ami rajta van, meg volt a tárcámban egy kevés készpénz is, és ha még így sem férek bele az összegebe, ott hagyok valamit az áruból ami nem olyan fontos.

Csak neki meg oda kellett hívni valakit a kollégákból, mert sztornózni kellett volna, én közben lázasan forgattam még mindig a táskámat, mert tudtam hogy annak a pénznek meg kéne lennie. Addig állt a sor.

És amikor már épp oda ért a segítség a kaszáshoz, akkor akadt a kezembe a boríték!

ami nem is boríték volt igazából, csak egy rögtönzött, hajtogatott papír, abba volt a pénzem bele csomagolva, csak amikor a kezembe nyomták épp rohantam és elfelejtettem a tárcámba áttenni.

Szóval ha azt vesszük a végkimenetel jó lett, nem kellett sztornózni, és beigazolódott amit állítottam, hogy kellene hogy legyen pénzem, de akkor is rohadt égőnek éreztem az egész szituációt.

Voltatok már így, vagy láttatok hasonló esetet sorban állás közben?

Mit gondolnak ilyenkor az emberről?


2019. ápr. 6. 10:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtattatok, ma már csak mosolygok rajta, de tegnap nagyon szégyelltem magam.

Igen, a táska csere is veszélyes mutatvány, épp ezért nem is akkor váltok mikor már rohannom kell. :-D

2019. ápr. 7. 10:31
 12/12 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen, sose rosszabbat. Elegánsan túl kell rajta lépni. Mire hazaérnek a mögötted állók, már el is felejtik. Emberből vagyunk, te is, engedd ezt meg magadnak.
2019. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!