Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jogon nézik le az...

Milyen jogon nézik le az introvertáltakat, tisztelet a kivételnek?

Figyelt kérdés

Sok ember szerint az introvertáltak gyávák, betegek, önzők, meg minden... Nem hajlandók elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák.

Nagyon sokan bántanak a mai napig, a gyk-n is, mert csendesebb típus vagyok, nem nagypofájú.


És akkor még csodálkoznak, ha nem szeretik az extrovertáltakat, mert megszokták az állandó atrocitást.



2019. ápr. 7. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
mert ilyen a társadalom.
2019. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Üdv!

Én is introvertált vagyok.

van erről egy nagyon jó véleményem:

Nem vagyok egyformák.

Valakinek szüksége van az egyedüllétre ez nem rossz hanem pont hogy jó nekünk FELTÖLT minket mint az extrovertáltakat a társaság a csacsogás.


Hogy mi a különbség felszinen?Durvábban megfogalmazva:

Extrovertáltak csacsognak minden hülyeségről, kibeszélnek másokat.

Introvertáltak kussba vannak, látszólag mindenkivel ellenségesek.

(ezt látják a kivülállók)

2019. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*nem vagyunk egyformák
2019. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert kétféle extrovertált van: vezető és követő

A vezetőket zavarja, hogy te (intro) miért nem követed őt, mint a többiek, talán lenézed őt, a többi követőt zavarja, hogy te miért nem állsz be, talán lenézed, amit ők követnek?

2020. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Érdekes... Jómagam erősen introvertált személy vagyok, de sokan kedvelnek, elismernek, szeretik alkotásaimat is és sok pozitív visszajelzést kapok nap, mint nap.

Jól esik, de elzárkózok tőlük, egyszerűen nem akarok csacsogni, találkozni senkivel, nekem csak nyűg a jelenlétük.


4embert viselek el. Ezt ők pedig elfogadták, ha nemet mondok talira őszintén kimondva az okot, egyik se haragszik meg.


Azt azért tudni kell, hogy nagyon megválogatom az embereket. (személyiség, mentalitás, IQ,EQ stb)

Egyik frissebb barátomnak mondtam (lassan 2éve ismerem)a kapcsolatunk kezdetekor, hogy nem kell kifogást keresnie, ha nem akar találkoznia.


Majd személyesen is elmondtam:

Barátok vagyunk s intelligens őszinte emberek, nem kell a kerítő duma csakmert pihizni akar munka után. Rendes ember pedig ezt megérti s elfogadja.

Akármi van merje kimondani, főleg hogy én nagyon jó vagyok emberek kielemezésében s olvasni tudok bennük.


Keresd a hibát önmagadban.

Bizonyítsd, hogy több vagy - első sorban magadnak, majd azoknak kiknek adsz a szavára.


S nem mindegy kiknek szavaira adsz.


Én momdjuk olyan szintre fejlesztettem magam, hogy az emberek extrovertáltnak gondolnak/hisznek.

Ehhez elég egy határozott kisugárzás, tartás, hangosabb kedves köszönés egy mosollyal.


+ alkotásaimmal magamra vontam sok helyen a figyelmet, a műveimről pedig rengeteget tudok beszélni is.


Ami fontos, hogy nagyon nem mindegy, milyen munkát végez az ember s kikkel van körbe véve; munkán kívül kiket enged be a kis zónájába.


Introvertáltként is lehet élni, érvényesülni, csak meg kell határoznod dolgokat s az erősségeidre építeni.


Sok inrtov. embernek kevés az önbizalma, csakmert nem tud extro módon érvényesülni.


Azt kell felfogni, hogy nem ugyanazzal a módszerekkel kell próbálkozni, mert a padlót arccal fogod sikálni.


Keresd meg saját utad.

S szerintem te önbizalmad sincs helyén.


INTP 27N

2020. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!