Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves kortól gáz együtt...

Hány éves kortól gáz együtt lakni a szülőkkel?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten kérdés itt.

Szerintem onnantól kezdve van értelme elkoltozni, hogy lesz egy komoly párkapcsolatod.

Amíg szingli valaki, addig felesleges szerintem. De ez persze attól is függ, hogy hogyan állnak az anyagiak.

Nagyon drágák az albérletek és a saját ingatlanok is..

Ami még fontos szerintem, hogy milyen otthon a helyzet, mennyire látnak szívesen.

Ha nagyon rossz a viszony, akkor az is elég ok lehet a költözésre.

Minden eset más. Én 21 évesen költöztem össze a párommal. Akkor már 4 éve együtt voltunk, úgy éreztük itt az ideje meglèpni.

De tesóm később költözött el otthonról és inkább gyujtogetett sajatra. Az is jó ötlet szerintem.

2019. ápr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És itt a komoly-on van a hangsúly.
2019. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Nemtom mi a sz@rért kell kirakni ugyanazt a kérdést 20 percenként.
2019. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
#3 orvos látott már? Van életed gyakorin kívül is?
2019. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
De még milyen 😉
2019. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szülőkkel együtt élni nem ciki; viszont ahány éves kortól van biztos kereseted és ellátod önmagad, esetleg valakivel összekötnéd az életed érdemes elköltözni. Ha ez 18 évesen összejön, jó. Ha 30 évesen, se baj.


Ismertem dolgozó embert, aki 34 évesen a szüleivel élt, mert nem tudott saját lakásra összegyűjteni, albiba meg nem tudott volna menni; senki se bántotta érte.

2019. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem olvastam vissza a kérdéseket, csak ezen gondolkoztam reggel,és gondoltam kiírom. De akkor bocsi, aki normálisan válaszolt, annak köszönöm.
2019. ápr. 9. 08:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki ha ettől még dolgozol, egyenrangúként kezelnek és önellátó vagy
2019. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban akkor gáz, ha valaki felnőtt létére tőlük függ. Nem dolgozik, etetik, mosnak rá, kiszolgálják. És ennek nincs olyan oka, hogy pl. beteg lenne az illető, egyszerűen csak lusta, meg gyámoltalan.


Ha valaki szülőkkel él, de közben önálló, eltartja magát, csak épp lakást nem tud venni, vagy albérletet megfizetni, az nem olyan gáz.

2019. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy "gáz" felnőttként a szülőkkel lakni, ezt nem lehet általánosságban ráhúzni senkire.

Sok mindentől függ.

- Ha az illető jó kapcsolatban van a szüleivel, nem kell menekülnie otthonról

- Nincs stabil párkapcsolata

- Nincs annyi pénze, hogy egyedül fenn tudjon tartani egy albérletet. Minek lakjon együtt lakótérsakkal, amikor így ugyanúgy nincs magánélete? Ennyi erővel inkább a szülők, mint idegenek.

- A szülői ház jó helyen van, (pl csendes, de jó a közlekedés, közel a munkahely stb) és ennél csak rosszabb helyre tudna költözni

- Saját lakásra gyűjt, így a pénzt, amit csak "kidobna az ablakon" egy albérletre, így félreteheti

Ezek jutottak eszembe így hirtelen, ha ezek közül bármelyik teljesül, akkor nem gáz, akárhány éves.

2019. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!