Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember állandóan gondolkozik...

Az ember állandóan gondolkozik kivéve mikor alszik?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy egy embert annyi hatás inger éri, döntéseket hoz, hogy megállás nélkül jár az agya
2019. ápr. 11. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Nekem szoktak olyan perceim lenni (akár szándékosan is), amikor tényleg semmire nem gondolok, csak létezem. Baromi jó érzés!
2019. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyfolytában gondolkodom valamin. Nem tudok totális ürességet képezni, szóval számomra igen.
2019. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alvás közben is megy a gondolkodás, csak a mértéke kisebb, mint éber állapotban.
2019. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen arcok vannak építőiparban. Néha konkrétan küzdeni kell értük, hogy ne öljék meg valami barom módon magukat és csodálkozom, hogyan élték túl eddig. Ismerek arcokat, akiknél az értelem és gondolkodás legkisebb mértékben sincs jelen.
2019. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mediációban pontosan ezt szüntetik meg a gondolatokban élést és a jelenben élést keresik.
2019. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!