Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tűnhetnék a legszerénye...

Hogyan tűnhetnék a legszerényebbnek egy jó autóban?

Figyelt kérdés
Főnököm autója, sofőr vagyok. Sokan mondják hogyha vezetem azt a kocsit akkor menőzőnek tűnök. Pedig nem viselkedek sehogyan sem. Előreengedek minden autóst, gyalogost, nem hajtok gyorsan, nem teszem ki a kezem az ablakon, nem üvölt a zene, nem szabálytalankodok! Nem szeretném ha nagyképűnek mondanának olyan dolog miatt ami nem is az enyém! Sokszor nálam van de közöm sincs hozzá! Még a saját barátnőm is azt mondja hogy amikor abban a kocsiban lát akkor olyan vagyok mint valami menősködő vállalkozó! Mondjak fel vagy mi? Hogyan lehetnék a legszerényebb? Ha tanácsolnám a főnöknek hogy fóliázzuk be az ablakokat és akkor nem látna be senki? Nem akarom hogy ilyet higgyenek rólam!
2019. ápr. 11. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a társadalommal: ha kék az ég, az a baj, ha fehér, az a baj. Az viszont jó példa, hogy "Előreengedek minden autóst, gyalogost, nem hajtok gyorsan, nem teszem ki a kezem az ablakon, nem üvölt a zene, nem szabálytalankodok!".

Szóval nyugi. Ismered ezt a számot?:

https://www.youtube.com/watch?v=86mcFm2-rxE

2019. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Megprobalok tullenni rajta valahogy, csak olyan vagyok hogy szeretnek megfeleni masoknak, nem akarok kilogni a sorbol.


Belga szam nagy kiralysag, reg hallottam mar es nagyon igaz is! ;)

2019. ápr. 12. 10:53
 13/13 anonim ***** válasza:

de most komolyan, hol éltél te eddig?

üdv magyarországon, a pármillió megkeseredett szerencsétlen országában, ahol senkinek nincs semmije, de nem is nagyon tesz ez ellen, illetve leköpi azt, aki mégiss tett ellene valamit, és elért valamit, mert akkor biztos neki is jobb lesz.

2019. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!