Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet együtt élni...

Hogyan lehet együtt élni olyan emberrel aki nem mos kezet ha hazamegy, nem veszi le a cipőjét és rámegy úgy az ágyára?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint tök normális dolog, hogy nem mos kezet az ember ha hazamegy, cipőjét sem veszi le csak akkor ha megy aludni fürdés előtt.


Szerintem az az első, hogy ha hazamegyünk levesszük a cipőt, majd azzal a lendülettel kezet mosunk, ruhát cserélnünk, majd utána is kezet mosunk és ezek megvalósítása után kezdünk bele egyéb tevékenységeinkbe.


Egyesek szerint én beteg vagyok mert így cselekszek, és kezeltetni akarnak, mert tiszta vagyok és higiénikus.


2019. ápr. 13. 14:09
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Laboros végzettségem van, tejgyár, ami egy olyan tiszta hely, hogy csuda, csöveseket vettek fel dolgozni, és a takarító a műszak végén odaadja méret azonos cipőjét a csövesnek. Rég ott dolgoznék, csak ezt megtudtam.
2019. ápr. 13. 14:56
 12/30 anonim ***** válasza:

Nálunk is le kell venni a cipőt az előszobában ahogy az összes ismerősöméknel is. Kezet is mosok azonnal ahogy hazaérek, azt is mindenki, szóval eddig nem hiszem hogy eltérnénk. Átöltözni is szoktunk mondjuk az után nem mosok kezet még 1x, de ágyra sose ülök utcai ruhával meg pizsiben se oda ahol vendégek utcaival.

Az hogy filmnél elkattintasz az már viszont fura.

2019. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem nem beteges. Én igénytelen hívom azt, aki nem így csinálja.
2019. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök normális ez a viselkedés.

Én is amint hazaérek mindig első a kéz- és arcmosás.

Cipőben nem lépek be a szobába, utcai ruhában nem ülök le se az ágyra, se máshová.

És amint átöltözöm újra kezet mosok, hiszen megfogtam azt a ruhát, amiben az utcán voltam, leültem a busz ülésére, stb..., szóval nem vagy egyedül ezzel a szokásaiddal. :)

2019. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Kéz-arc mosás meg ha pólóba voltam akkor könyékig megmosom, rövid gatyát még nyáron sem hordok, anno hordtam aztán minden hazamenetel felért egy zuhanyzással, van pár vékony hosszú gatyám és annyi, nem lesz koszos a lábam.


Akik azt írták, hogy ily módon mossák meg a kezüket, ők milyen neműek?


Én srác vagyok. Végén kijön, hogy a skacok tisztábbak mint a " igényes lányok"...

2019. ápr. 14. 11:43
 16/30 anonim ***** válasza:
Jézusom... vannak itt bajok. Oké, alapvető higiénia kell de ne essetek már ekkora túlzásokba hogy nem hordotok rövid nadrágot XD és igen, beteg vagy
2019. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normalis. Ha hazamegyek elso dolgom, hogy leveszem a cipomet, atoltozom es kezet mosok. Szerencsere nem tomegkozlekedem mert kozel lakom a munkahelyemhez, de ha megis, ott se szivesen ulok le, mert irto koszos minden.

Egyebkent olyan a szakmam, ahol nagyon fontos a tisztasag, rengeteget fertotlenitem a kezemet, ugyhogy itthon is alap a rendszeres kezmosas, foleg hogy vannak cicaim, es hiaba tisztak, almozas, nagyobb simi utan is kezet mosok. Es nekik is jobb, hogy nem viszem be hozzajuk a koszt a lakason kivulrol.

Egyebkent a lakason belul nem vagyok maniakus, kimondottan utalom, mikor valaki mindent domestossal mos fel, rend van meg tisztasag, de nem viszem tulzasba, es ha reggel sietek, akkor elofordul hogy mar rajtam a cipo es beszaladok a szobaba valamiert.

2019. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Szobámba csak ágy van, törcsik meg egy énresztő óra. Telefonom az elő szobába van , és telefon után is kezet mosok. Én sem járok tömeg közlekedéssel, autóval, de azután is kezet mosok. Egyre inkább érzem jól magam,hogy ezeket kiírom magamból.
2019. ápr. 14. 14:35
 19/30 anonim ***** válasza:
Mivel suli után edzésre megyek, és csak utána haza, nekem egyértelmű, ha hazaérek, cipő le, fürdés, friss ruha (pizsama), kézmosás, kajálás..
2019. ápr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

14-es vagyok - és szintén pasi, szóval nem feltétlenül csak a nők között vannak ilyen "csodabogarak".

Igen ez sajnos kényszerbetegség, amit mi művelünk, de számomra már így a természetes, képtelen lennék már a régi önmagam lenni, amikor még nem törődtem egyáltalán ilyen dolgokkal.

Rövidgatyát nyáron én sem hordok, ha nagy ritkán mégis, akkor csak addig, amíg átszaladok a patikába, vagy a postára, de járműre én sem ülök le rövidgatyában.

Amit még nagyon utálok, bármit megfogni bárhol úton-útfélen.

Ha mégis meg kell tennem, akkor már keresem is a kézmosási lehetőséget, ezért vásárolni is inkább csak olyan nagyobb boltokba járok, ahol van mosdó is, hogy utána rögtön kezet tudjak mosni.

2019. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!