Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet együtt élni...

Hogyan lehet együtt élni olyan emberrel aki nem mos kezet ha hazamegy, nem veszi le a cipőjét és rámegy úgy az ágyára?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint tök normális dolog, hogy nem mos kezet az ember ha hazamegy, cipőjét sem veszi le csak akkor ha megy aludni fürdés előtt.


Szerintem az az első, hogy ha hazamegyünk levesszük a cipőt, majd azzal a lendülettel kezet mosunk, ruhát cserélnünk, majd utána is kezet mosunk és ezek megvalósítása után kezdünk bele egyéb tevékenységeinkbe.


Egyesek szerint én beteg vagyok mert így cselekszek, és kezeltetni akarnak, mert tiszta vagyok és higiénikus.


2019. ápr. 13. 14:09
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#21, használj kézfertőtlenítőt, bááár télen nem jó, nekem csont száraz lett, de ilyenkor már ideális, nem szárad annyira.


Olyan jó olvasni, hogy nem én vagyok ezzel így egyedül, léteznek még igényes emberek :) pl. monda ismerős, hogy mindig kócosan megyek bárhova, de a körmöm alatt egy pici kis koszocska sincs, hát ez így van, körömkefe lefekvés előtt azért játszik. :)

2019. ápr. 16. 21:16
 22/30 anonim ***** válasza:

Bizony, sok igényesnek látszó lány igénytelen.

Én papucsot, szandált sem hordok nyáron az utcán, mert zavar, ha koszos lesz a lábam és hazaviszek valami koszt.

Rövidnadrágot én sem húzok, ha tömegközlekedésen le kell ülni. Eleve le sem ülök, 15 percet tudok állni.

Strandon nem fürdök, csak a lábamat lógatom a vízbe.

Nem tudnék a vízben órákat ülni.

Bevásárlásnál is ügyelek a tisztaságra. Ha koszos a szalag kihagyok akár 1 métert is és mindent zacskózok. Környezettudatosság ide vagy oda én szeretem a nylon zacskókat. pl. a lisztet is bezacskózom, nem szeretem ha kiszóródik a táskámba. A gyümölcsöket sem tudnám csupaszon a szalagra és utána a táskámba pakolni. Pár éve lettem ilyen finnyás amióta egyedül élek. Régen voltam igénytelen? Nem tudom már eldönteni én sem mi a normális.

2019. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

14-es vagyok ismét:


Én is azóta lettem ilyen kényes, amióta egyedül élek.

Úgy látszik a szinglik jobban hajlamosak erre a dologra. :)

Papucsot, szandált én sem hordok az utcán, strandra, vízpartra abszolút nem járok.

Vásárlásnál én is nylonzacskózok több mindent, a kenyérért, zsemléért is a kezemre húzott zacskóval nyúlok.

Én régebben sajnos igénytelenebb voltam ezen a téren, de már jópár éve nem, sőt egyesek szerint már erősen túlzásba viszem a dolgokat, de nem érdekel a véleményük. :)

2019. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Még strandra se jártok? Jézusom tanuljatok már meg élni.
2019. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Én csak szeletelt kenyeret veszek, zsemlét csak naaaaagyon ritka alkalommal. Ügye bárki leköhögi a cipót és ott a fertő.


Oh, én 14 éves koromba voltam utoljára közfürdőbe.


Én is szingli vagyok és maradok is, herpesz, afta, egyéb cuccot hordoznak a nők is, főleg amelyikbe több úriember járt már.

2019. ápr. 27. 20:58
 26/30 anonim ***** válasza:
Most ez komoly?? Még kúrni se vagy képes?? Még valami? Az utcára azért ki mersz menni?
2019. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Régebben /gyerekként/ még én is voltam strandon, sőt a Balatonon is, de most már egyáltalán nem hiányoznak nekem ezek a dolgok.

És igen, az utcára se szeretek kimenni, ritkán is szoktam. :)

2019. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Igen és én sem szeretek utcára menni. :) Még jó, hogy ezzel nem vagyok egyedül.
2019. ápr. 28. 18:07
 29/30 anonim ***** válasza:
Na jó, ez már a ló túlsó oldala. Ti már túlzásba viszitek ezt és ez nem pusztán nevetséges hanem valahol egészségtelen is.
2019. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na most a covid alatt ti lettetek a normák.
2021. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!