Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le egészsége...

Hogyan fogyhatnék le egészségesen rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi idő alatt menne le rólam 5 kg, ha most vagyok 172 cm és 70 kg. Nagyon zavar, rosszul érzem magam, eddig nagyon vékony voltam 58 kg, az elmúlt másfél évben egy hormontartalmú gyógyszer hatására felszaladt 16 kg. Még leírni is szörnyű, fél évvel ezelőtt adtam le 6 kg-ot, azóta visszajött 2. (Tisztára mint valami matek példa... :D) Szóval 20 éves lány vagyok. Nincs valami gyors hatásos módszeretek, mondjuk valami jó kis diéta? /Persze mozgással vegyítve/
2010. szept. 30. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

általában a szakemberek azt mondják a diéta hülyeség

gyorsan fogyni nem egészséges

módszernek azt mondanám tömegközlekedés helyett járj kerékpárral de 172 cm-hez 70 kg jó súly

korábban voltál alultáplált

tudod miben hasonlít egy egyméteres pók a barbie-babára?

egyik sem életképes

2010. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Első,szerintem nem vetted észre,hogy a kérdező lány,172/70 az sok,max egy kamaszfiúnak,fiatal férfinak lenne ideális.

Kérdező.Egy fajta hatásos diéta létezik,a szénhidrát csökkentés.

2010. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, okés...szánhidrát csökkentés, de mit egyek helyettük?

Jól jönne nagyon egy hatásos diéta, amitől el is kezdhetnék fogyni.:/

Esetleg aki hasonló helyzetben van, adna 1-2 tippet.

Én ezt találtam ami szimpi:


[link]

2010. szept. 30. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:

1 hét alatt 5 kiló minden, csak nem egészséges. Egyénbként ha 1-2 hónapig figyelnél, viszonylag kevés cukrosat-liszteset ennél, és mozognál simán lemenne.

[link]

2010. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, nagyon hasznos volt a linked ;)

Tudom, h ez nem lenne egészséges, de 2 hónap olyan soknak tűnik.:(:/

2010. szept. 30. 23:29
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egészséges fogyás pont arról szól, hogy nem rövid idő alatt történik.

A diéta, amit kinéztél, nem fog működni. Lehet, hogy lemegy valamennyi, de ha leállsz vele (márpedig le kell, mert amúgy szar, nem lehet tartósan csinálni), és ugyanazokat a kajákat eszed, amiktől eddig is meghíztál, ismét meghízol. Csak sokkal gyorsabban, mivel előtte koplaltál 1 hetet.

2010. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az én párom másfél honap alatt fogyott le 16 kg,egy termékkel de nem tudom ide lehet-e írni a nevét...ja és tuti a dolog én is el kezdtem , nekem kb 5kg volt pluszban centiben sokat fogytam de a legfontosabb elmult a fém allergiám...és tudomány van a termék mögött és egészség...
2010. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Írd le akkor légyszíves privátba!:) Nagyon sokat segítenél vele! ;)

Köszönöm

2010. okt. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!