Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni azt, hogy...

Honnan lehet tudni azt, hogy valakit (legyen az ismerős, barát) tényleg érdeklek, és nem csak egy megjátszás az érdeklődés, a kedvesség?

Figyelt kérdés
Miket mond vagy csinál az olyan ember ?
2019. ápr. 15. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha baj van őszintén, kérés nélkül segít.
2019. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emlékszik aprosagokra

Pl ha mondtad neki h mesz fogdokihoz, legkozelebb megkerdezi voltal e faj e még. Ellenkezo esetben nem is emlekszik miket beszeltetek.


En speciel egy sracot szivattam igy.

Neten ismerkedtunk.aztan telon, butatkoztunk orak hosszákra hivogatott, stb Éloben oda vissza volt értem igért fűt fát hogy megkapjon, bokolt ezerrel, a nagy ömlengésében, igy én feltettem neki a kérdések kérdését hogy valaszoljon arra: hogy hivnak engem. Vez. nev es keresztnev.

Akkora kerek szemmel meglepodott a kerdestol, hebegni habogni sem tudott, annyira vicces volt ugy elkezdtem nevetni hogy akkor ő a nagy ő a fehérlovon? Vagy oh mondd mit szeretnel hogy hivjanak engem?:D szorakoztam azzal is hogy mondd a nevem aaach :D


Aztan nagynehezen valahonnan eszebe jutott.

Igy indult a "kapcsolat" de ki is derult hogy csak"arra"megy

2019. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*bemutatkoztunk
2019. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2019. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdek nélkül is keres, barátkozik. Emlékszik a dolgaidra és rákérdez később. Ha baj van támogat és segít, persze amennyire egy baráttól elvárható. Nem fűződik semmilyen érdeke, hogy a barátja legyél. Pl. pénzbeni lehúzás, hatalomhoz való dörgölőzés, stb. Akkor is barátod lenne, ha átmenetileg csóró lennél. Ha mindig csak magáról beszél meg az ő dolgaival kell neked is foglalkozni, de ő nem érdeklődik valójában felőled, az legyen gyanús. Esetleg, mindig akkor keres, ha vele valami baj történt vagy érzelmileg mélyponton van, máskor meg csak te. Szerintem idővel derül ki legjobban, mert akkor már több nehézségen is átmegy egy kapcsolat.
2019. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!