Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek ezt a...

Ti is észrevettétek ezt a kettős mércét a szüzességgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Ha egy 15 év körüli srác már szexuális életet él, akkor arra azt mondják az emberek, hogy milyen "menő", meg "vagány". Ha egy ugyanennyi idős lány már nem szűz, akkor őt lenézik és ribizlinek könyvelik el.


2. Ha egy 20 év körüli srác még szűz, az biztos azért van, mert lúzer és béna. Ha egy 20 éves lány szűz, akkor az megbecsülendő, biztos azért az még, biztos nagyon komoly és értelmes lány.


2019. ápr. 16. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
A nagy f4szt...21 éves lány vagyok, szűz és ne tudd meg, hány embertől megkaptam már ezen az oldalon is, hogy minden ujjamra kéne, hogy jusson minimum 2 pasi, szóval vagy túl válogatós vagyok, vagy olyan bűnronda vagyok, hogy senki se fanyalodott rám ennyi év alatt.
2019. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
Igen, észrevettem. És nagyon szomorú, hogy egyes emberek más szexuális életével foglalkoznak. Hihetetlen, hogy valakinek ennyire ne legyen saját élete, amivel foglalkozhat.
2019. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%
Mert így van rendjén, egészséges férfi mindenkit húz amint lehet, egészséges csaj várja és próbálja megfogni a kiszemelt alfát, nem adja könnyen magát holmi selejtnek.
2019. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez ilyen. Mindkét nem felé erős elvárások vannak, hogy szexuális szempontból milyennek kell lenniük, csak maguk az elvárások különböznek.
2019. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Aham, és ha 30 évesen szűz a "lány"?
2019. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#5

Kifejtenéd, hogy mégis milyen logika alapján vonsz párhuzamot cipők/csizmák és emberek között?

2019. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!