Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

jövő héten lesz egy rendezvény ( reggel 10-től este 18 óráig)

egy 2 órás előadás van ami érdekel, a többi része nem igazán.

Kaptam most egy lehetőséget, hogy önkéntesként bemehetek ingyen. De akkor ugye dolgoznom kell.. vagy pedig kifizetem az eléggé drága belépőt csak amiatt a 2 óra miatt.

Beszéltem ismerőssel aki önkénteskedett már hasonló rendezvényen és azt mondta, hogy egy keveset nyugodtan el lehet lógni és akkor benézhetnék az előadásra.


Szóval 1. Bemegyek ingyen, segítek ott amit kell és ellógok az előadásra

2. kifizetem a drága jegyet csak a 2 óra miatt


2019. ápr. 17. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon érdekel az előadás, akkor kifizetem a jegyet és nyugodtan meghallgatom.

Munka mellett nem biztos, hogy végig tudod hallgatni, vagy közben majd izgulsz, hogy keresnek, hívnak. Illetve, lehet, hogy olyan munkára osztanak be, ahonnan nem tudsz ellógni, max. 5 percre.

2019. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pultnál állás és eligazítás a munka. többen leszünk egy pultban
2019. ápr. 17. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom mi itt a kérdés egyáltalán.

Ha az előadás érdekel, akkor jegyez veszel, beülsz és megnézed.

2019. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
A többi diákmunkással szemben szerinted ez korrekt? Ne legyél már ilyen olcsó jános, vegyél jegyet és nézd meg az előadást 😫
2019. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
#4 önkéntes munka...
2019. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
5: Lehet, hogy önkéntes, de azt a munkát x emberre találták ki, ő meg lelép és a többiek dolgozhatnak helyette, ingyen :D
2019. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több konferencia van, ahol ez egyfajta belépő. Mivel önkéntesen, ingyen dolgoztok, az emberek 90% valamelyik előadást akarja megnézni. Én is voltam így konferencián. Az elejéről lemaradsz, meg a végéről, kivéve, ha kifejezetten az előadó mellé osztanak be, mert akkor láthatod az egészet. Általában tényleg el lehet lógni arra az időre.
2019. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!