Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire burtálisan...

Miért ennyire burtálisan pocsék az élet, miért vesz el mindent, ami örömforrás lenne és miért állít megugorhatatlan akadályokat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Már akinek... A közpénztolvajok nem panaszkodnak.
2019. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezt senki sem tudja. örülni kell a szép pillanatoknak, ami adatik.
2019. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Azért,mert szarul mennek most a dolgaid,és jobban koncentrálsz a negatív dolgokra."Ha gödörben vagy,hagyd abba az ásást."
2019. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert itt hisztizel ahelyett, hogy felemelnéd az elkényelmesedett feneked és csinálnál valamit.
2019. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Írhattam volna, hogy 5..., 4..., 5..., 2..., 1... miért nem teszel érte kommentek érkezése, de már lekéstem róla. :D



Nagyon sok esetben nem azon múlik az élet minősége, hogy az ember mit tesz, hány nyelvet tanul, hány képzésre jár, mennyit sportol, jár-e pszichológushoz, meditál-e, miegymás.

2019. ápr. 18. 19:08
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

tudod ha az élet citromot ad csinálj limonádét.

a helyzeteden nem feltétlen tudsz változtatni , de a hozzáállásodon igen.

2019. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

#6 ez jó :d

Én úgy ismerem, hogy ha az élet citromot ad, kérj mellé sót és tequilát :D

2019. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az élet "minősége" talán a hozzáállásunkon múlik leginkább.. Minden ami jó - az már eleve valami rosszal is jár. Ez a szenvedélybetegségeknél látszik a legtisztábban, de az életben bármire le lehet vonatkoztatni. Ha szeretünk valakit, lehet hogy elhagy, lehet hogy meghal stb és akkor szenvedünk miatta. Bármi amibe kapaszkodnánk az szenvedést okozhat ~ mert az egész rendszer kiszámíthatatlan. Én úgy látom talán nem kell küzdeni az akadályokkal - akkor nincs honnan visszaesni (nem kell mit megugrani). Nem szabad hajszolni az örömöket - mert az kimozdít a "jelenből" és szenvedést fog okozni. Igyekezni kell minél minimálisabbra csökkenteni azokat a "dolgokat" amikhez kötődni kezdünk, mert ezek szenvedéssel is járnak! Ha már nem marad semmi (és nem vágyunk semmire) akkor tudunk igazán örülni a kék égnek, a felhőknek, és hogy süt a nap.


De itt csak a saját elvont véleményem osztottam meg, és azt is belátom nekem így nincs rendes életem. Mármint olyan értelemben amit normálisnak lehetne hívni..

2019. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Miért ennyire burtálisan pocsék az élet, miért vesz el mindent, ami örömforrás lenne és miért állít megugorhatatlan akadályokat?"


Kinek az élete ilyen, kedves Kérdező? Az enyém nem ilyen, és a barátaimé sem. Van olyan dolog, amit mi meg tudtunk tanulni, és te ne tudnál? Mi az? És te miért nem tanulod meg?

2019. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,

a körülmények is nagyban befolyásolják egy ember életét, az hogy te jó helyre születtél más meg nem, még nem jelenti azt hogy más kevesebbet tud/ér és hogy fordított helyzetben is ezt mondanád.

2019. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!