Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gáz ha vagyok...

Szerintetek is gáz ha vagyok 169-70 cm és kb 49-52 kg 21 éves férfiként?

Figyelt kérdés

Hiába eszek, ha gyakorlatilag egy dekát nem hízok. Lehet hogy genetikai okai vannak, de szeretnék hízni. Ami durva az az, hogy nem tudom hova megy a kaja, lehet hogy ízomra. A hasam például szákás, de rengetegszer megkaptam már azt a jelzőt hogy ,,gebe" vagyok stb. De szerintem még mindig jobb ha sovány vagyok, mint hogy kövér lennék. Valaki pont fordítva kűzd, szeretne fogyni. Voltam vérvételen, de semmi olyant nem láttak a vizsgálatban. Dohányozni dohányzom, lehet ez áll a háttérben? Ne írjátok hogy menjek sportolni stb. Mert nincs időm. Köszi a normális válaszokat!


21/F



2019. ápr. 21. 08:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En 180/63 vagyok mondjuk arányos de saját tapasztalatból mondom a cigi 3 kilót legalább elvesz tőled. Dietetikus segít en 58rol hoztam 65re étrendet követve egy éve kb. 23 F
2019. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 170 vagyok 51 kilóval és nagy mértékben a stressz miatt vagyok ilyen (másik része genetika). Nem lehet, hogy te is tudat alatt feszült és stresszes vagy. Lehet ezért is cigizel. Én 26 vagyok barátnőm még sose volt, de nem is érdekel. Igaz, hogy így semmi esélyünk a nőknél, de engem nem zavar. Az inkább sokkal jobban, hogy gyakorlatilag nincs olyan ruha, ami jól állna rajtam. Slimfit farmert is csak övvel tudok hordani, a nyarakat meg egyenesen gyűlölöm, mert a hosszú pálcika karjaimat nem tudom hova lógatni. Amúgy ne aggódj mert a sportolás is csak szélmalomharc lenne. Én éveken keresztül jártam kondiba illetve kerékpároztam is, de inkább csak kimerültem és lefáradtam az alap erőnlét hiánya miatt, aminek következtében még annyi étvágyam se volt mint előtte. Igazából én se tudok sokat enni. Egyszerűen fizikailag nincs olyan széles csípőm, ami lehetővé tenné, hogy átlagos méretű férfigyomrom legyen. Totál feminin alkatom van ezért se tudok rajta változtatni. A csontozatom nem is bírna el 60-70 kg-nál nehezebb vázizmot. Próbálj beletörődni és görcsös barátnőkeresés meg megfelelési kényszer helyett keres olyan elfoglaltságot, amit tényleg egyedül szívből élvezel. Motorozás/gokart, maratoni futás, falmászás. Ezeknél még jól is jön a kis termet.
2019. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért nem izomból akarsz súlyt felszedni?
2019. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 23. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!