Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 36 eves ferfikent miert a...

36 eves ferfikent miert a 40es telt holgyek buknak ram?

Figyelt kérdés
36 eves viszonylag magas sportos ferfi vagyok! 182 magas! Nem szalkasan vagyok sportos,hanem kb mint egy birkozo! Ettol fuggetlen rengeteg nalam kb 5-10 evvel idosebb holgyike bukik ram,raadasul teltebb holgyek! :D Miert van ez igy? Ennyire ven lennek mar en is!

2016. szept. 5. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Inkább műveletlen vagy. 40-es nők hol vének ?
2016. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Az idősebb kövérebb nők, ha nincs pasijuk ált. mindenkire rábuknak, akiknél lehet egy csöpp esélyük. Talán azért mert csak pár évvel vagy fiatalabb mint ők, meg Te is gondolom mackós típus vagy. Némelyik úgy van vele, hogy veszítenivalója már nincs, tehát minden mindegy csak akadjon már valami kan.
2016. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

Majd megtudod. ha te is 40-es, kissé pocakosodó pasi leszel, és egyre jobban fognak tetszeni a 30-as, magukat jól tartó hölgyek...

:-DDD

2016. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Középkorú vagy. Ideje udvarolnod annak, akivel élni szeretnél. A bukós nőket meg hagyd, hiúságodat legyezgetik csak. A 40-es bukós típusú "hölgyeket" nagyon megviseli a kapuzárási pánik. A nem bukósok normálisan élnek a férjükkel/társukkal, gyereket nevelnek, vagy ha ez nem sikerült, dolgoznak, hivatásuk van, és tudomásul veszik, hogy már nem fiatalok.
2016. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2 kedves 2 es nem vagyok dagadt, voltam az is par evig de megoldottam! (Lefogytam) Leirtam elobb,hogy sportos testalkatu vagyok, csak alapbol nagydarab! Nincsen hasam rendszeresen sportolok! #1 Bunko vagyok? Valakinek igen-valakinek nem! A te velemenyed is csak egy a sok kozul! ;)
2016. szept. 5. 18:09
 6/17 anonim válasza:
Érettek, tapasztaltak, van mit fogni rajtuk és még tetszel is nekik. Örülnöd kéne :)
2016. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 ;) lehet ugy teszek! Konkretan ok kezdenek ki velem! Van amelyik nyiltan el is mondja mit akar. Csak az a baj,hogy nekem inkabb a vekony nok jonnek be! Korabban eleg sok olyan baratnom volt akiken "volt mit fogni"!
2016. szept. 5. 18:47
 8/17 A kérdező kommentje:
Valahogy megis inkabb a teltebbeknek jottem be,egy ket kiveteltol eltekintve! :(
2016. szept. 5. 18:49
 9/17 anonim ***** válasza:

"Konkretan ok kezdenek ki velem!"

Csak óvatosan curvázzál, nehogy tartásdíjat kelljen fizetned!

2016. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Akkor válaszd ki a legsoványabbikat
2016. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!