Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kéne kezelni, ha gúnyolna...

Hogy kéne kezelni, ha gúnyolnak az utcán? (felnőttek)

Figyelt kérdés

Nemrég a húgommal sétáltunk, egyikünkön sem volt semmi extra ruha, farmer, póló, sportcipő.

Mögöttünk ment két negyven körüli nő (mi 20-25 között vagyunk), és elkezdtek hangosan utálkodni meg vihogni, mint a kamaszok, majd megjegyzéseket tenni. Szó szerint:

"Nézd már, milyen ronda, lapos a segge, ha én így néznék ki, biztos nem mennék ki az utcára. Meg az a nadrág is már, hogy nem szólt rá az anyja se? Ha én lennék az anyja, addig ütném, amíg le nem szakad róla"

Az egyetlen, amit el tudok képzelni, hogy kamaszoknak néztek minket. De akkor is, semmi közük a ruháinkhoz, hozzánk, és semmi joguk így nyilatkozni.


Meg se fordult egyikünk se, nem is néztünk hátra, hagy higyjék, nem érdekel, de azért rosszul esett.


(Húgnak tényleg nincs kerek feneke, de hát ilyen alkat, istenem. Miért ne hordhatna attól még nadrágot, mint mindenki?)



Hogy lehet kezelni az ilyesmit?


2019. ápr. 23. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyennel találkozok én is. Azt hinné az ember, hogy a felnőtt világban már nincs ilyen, hátra hagytuk a másik csúfolàsàt és kibeszélését az általános iskolában. De nem, rengeteg felnőtt elkepesztoen primitív.

Én egyáltalán nem reagàlok az ilyenekre, nem fogok lesüllyedni a szintjükre a visszaszòlàssal. Elég nagy büntetés neki, hogy felnőttként ilyen. Aki boldog és elégedett magával, az nem foglalkozik ilyen szinten vadidegen lányokkal.

2019. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9-es, ne nekem mondd, ők fogalmaztak így, bár amekkora eszük volt, mit várna tőlük az ember :)

Én speciel jobban ki is jövök a vidékiekkel, mint a fővárosban élőkkel, utálom ezt a rohanó életmódot. Biztos ezért tűnök "vidéki parasztnak" :D

2019. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezek primitív emberek voltak. Mélységesen megvetem az ilyet.
2019. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor megfordultok és mindketten felhívjátok a figyelmüket arra, hogy az egyiknek eláll a füle, nincs melle, ólába van, nagy az orra, lóg a segge stb, a másiknál ugyanez. Gondolom egyik nyomorék sem volt tökéletes, csak jól esett a frusztrált barmoknak belekötni 2 fiatal csajba.
2019. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!