Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti láttatok már olyant, hogy...

Ti láttatok már olyant, hogy egy nő fűkaszával a kezében fűvet vág?

Figyelt kérdés
Én még egyáltalán nem láttam, viszont olyant már igen, hogy egy nő fűnyíróval nyírta a fűvet. Lehet hülye kérdés, de ez úgy eszembe jutott és egésznap ezen agyalok.

2019. ápr. 25. 11:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

"egy nő fűkaszával a kezében fűvet vág?

Lehet hülye kérdés, de ez úgy eszembe jutott és egésznap ezen agyalok."


Szerinted mivel vágjon füvet? Diótörővel?


Neked meg nincs más dolgod, mint olyasmin agyalni EGÉSZ NAP, ami teljesen természetes dolog?

2019. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, állandóan látom magamat, amint füvet nyírok.
2019. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem, de nekem meg kellett gugliznom, mi az a fűkasza.

Ilyet csak olyan embereknél láttam, akiknek ez a munkájuk.

2019. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Bubuka508 ***** válasza:
94%
5-ös válaszoló: Te még soha nem hallottál olyasmiről, hogy van olyan terep és olyan gaz, ahol csak kézi kaszával lehet boldogulni? Arról nem is beszélve, hogy az nem szemeteli tele műanyaghulladékkal a terepet, nem fogyasztja a benzint, nem süketülsz meg tőle és nem vágja tele szemedet-orrodat-füledet-szádat a kutyagumitól kezdve a csigabigáig mindennel, amit szétdarál? Ember, mit csinálnál, ha nem volna fűnyírógép? Meg azzal nem is olyan brutálisan lehet vágni, sokkal jobban kíméli a füvet. Az már nem is ember szerinted, aki nem teljesen a gépek rabja? Laptoppal sem lehet pl. fát vágni, vagy kávét főzni, meg egy csomó mindent! Ne nézd hülyének, meg ősembernek, aki nem a technika rabja! Azonkívül megspórolsz vele egy kondibérletet, nem kell külön gyúrnod. Elsőosztályúan megfelel az edzésre. Aki állatokat tart, az nem adhatja oda nekik azt a maszlagot, amit összedzsamiszol a fűnyírógép! Gondolkozz már!
2019. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

Én is szoktam, de mondok még jobbat, hogy nyugodtan tudj aludni.

Én előveszem nő létemre a láncfűrészt is.

Az is benzines.

2019. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

Jot nosztalgiáztam a kérdéseden :)

Eszembe jutott, amikor kb 13-14 éves tanyasi kislány koromban hagyományos kaszával és sarlóval vágtam bőszen nagmamám kertjében a füvet.Most is megtenném, de sajnos tömblakásban nincsenek efféle kalandok.De természetesen csakis hagyományos kaszával :D

Ja és nem vagyok tenyeres-talpas.Ránézésre szerintem azt hinnéd, hogy élöben még tyúkot sem láttam, nemhogy kaszát.

2019. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Igen, anyámat. Mondjuk ő kézi kaszával csinálta.
2019. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen láttam. Meg olyat is, hogy a 74 éves (átlag testalkatú) nénike gond nélkül felhasogat 10q fát, és aznap még be is hordja.
2019. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, ha láttam már ilyet, és mi van, ha nem? Mit lehet ezen egész nap agyalni? És egyáltalán mi az agyalás tárgya? Azon nincs mit gondolkodni, hogy történetesen veled még sosem jött szemben a látvány. Ha nem, hát nem, ez van. Nyilván van, aki már látott ilyet, miért ne lehetne? De és akkor mi mégis mi van? Egy csomó minden van, amit még én se láttam. Attól még nem agyalok mindegyiken egész nap.

Amúgy meg a mindenféle barkácsszerszámokat, meg gépeket, így a fűnyírógépeket is egyre inkább nőkre tervezik, ugyanis ha egy nő is képes használni (mert nem kell hozzá nagy fizikai erő), akkor férfiak számára kimondottan könnyen használhatónak mondható.

2019. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem láttam még. Errefelé nagyon egyébként más se használ fűkaszát. Ettől függetlenül régen nők is kaszáltak, kapáltak, ugye amikor még azért nyoma se volt a motorizáltságnak.
2020. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!