Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rátok mennyire jellemző, hogy...

Greyimpasse kérdése:

Rátok mennyire jellemző, hogy kedvesebbek vagytok a szép emberekkel?

Figyelt kérdés
Gondolom itt mindenki ugyanúgy kezel mindenkit, kinézettől független, de akkor miért van az, hogy sokan úgy kezelik a szépséget, mintha XY érdeme volna? Nemcsak párválasztásnál, hanem alapból. Nem arra gondolok, h valaki igénytelen, hanem ha alapból csúnyább az átlagnál.

2019. ápr. 25. 13:52
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én is csak nézek, hogy vág, örülök, hogy neked legalább van önbizalmad ;-)
2019. ápr. 25. 15:52
 22/27 anonim ***** válasza:
34%
Attól, hogy neked nincs önbizalmad, vagy netán csúnya vagy (gondolom nem hiába írtad ki a kérdést), attól még hiába szólsz le mást, jobb nem leszel. Azért, hogy jobb legyél, tenni kell, nem másokon gúnyolódni. Előnyös ruhákat kell válogatni, edzeni, egészségesen étkezni, megfelelően ápolni a bőrt, a hajat... ha ezeket mind megteszi valaki, ritka ember az, aki még így is kifejezetten csúnya. Pláne nőként, aki még sminkelni is tud.
2019. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire nem jellemző: a szép emberekhez nem közeledem, mert tudom, hogy eleve esélytelen lennék náluk, akkor meg minek jópofizni. Az alapvető emberi hozzáállásom a másikihoz természetesen megvan.
2019. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%
Kasszázás közben kedvesebb vagyok a helyes fiúkkal, mint a csúnyákkal (természetesen akkor, ha mellé nem tajparaszt). Lányokkal ugyanolyan kedves vagyok, mindegy, hogy néz ki.
2019. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a szép emberek tényleg első látásra előnyben vannak az élet bármely területén. Valóban őket sokkal többen észre veszik elsőre. DE egy ember akár szép legyen akár csúnyább, szerintem csak 50%-ban számít a külseje. Nagyon sok minden múlik az első megszólalásán vagy viselkedésén vagy stílusán.

Én ismerek egy nagyon szép arcú, jó alakú nőt, de soha nem áll mosolyra a szája. Mikor először megláttam, persze szimpatikus volt, de azóta mióta megismertem, már változott a véleményem.

Ismerek olyat is aki arcra nem kimondottan szép, sőt nagyon nem.. de jókedvű, mosolygós és nekem ő is ugyanúgy szimpatikus volt első pillanattól fogva. És még most is az, mert olyan a stílusa, viselkedése és nagyon pozitív a kisugárzása, kiül az arcára az elégedettség.

Tehát szerintem a jókedv, mosolygós arc, egy egészséges önbizalom, kedvesség MINDENKIT széppé tehet. Ez csak az én véleményem.

2019. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Alapból jó indulás a szépség, de ha megszólal, azt is nézem, hogy áll hozzám, és ez a döntő. Ha nem tisztel, megvannak az eszközeim a megalázásra.
2021. jan. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
20: Narcisztikus perdita vagy, aki csak üresfejű szépfiúkkal "vitázik".
2021. jan. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!