Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rátok mennyire jellemző, hogy...

Greyimpasse kérdése:

Rátok mennyire jellemző, hogy kedvesebbek vagytok a szép emberekkel?

Figyelt kérdés
Gondolom itt mindenki ugyanúgy kezel mindenkit, kinézettől független, de akkor miért van az, hogy sokan úgy kezelik a szépséget, mintha XY érdeme volna? Nemcsak párválasztásnál, hanem alapból. Nem arra gondolok, h valaki igénytelen, hanem ha alapból csúnyább az átlagnál.

2019. ápr. 25. 13:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
17%
Külső mindent elmond a másikról, mindenki az alapján ítél még ha nem is tudatosan. A külső nem hazudik, nem hiába választunk ez alapján párt, de nem csak párt, barátokat is... mondani bármit lehet, szineszkedni bárki tud, a külső az viszont mindig igazat mond.
2019. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A szépség kiválthat irigységet is, vagy félelmet, kisebbsègi komplexust, így nem föltétlenül lesz olyan kedves az ilyen emberrel.

Amúgy nem értek egyet, a szépség részben lehet érdem, eléggé függ attól, hogy valaki mennyire törōdik a külsejével.

2019. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem élnék meg, ha az ügyfeleket kinézet alapján rangsorolnám. Nálam ráadásul az átlagéletkor inkább a 60 felé közelít, szóval nincs sok szépség.

Az üzleten kívül az számít, ki hogyan viszonyul hozzám. Ha az alapvető tisztelet és hangnem megvan, felőlem kinézhet akárhogy.

2019. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Igen, függ attól, hogy mennyire figyel magára valaki, de tényleg inkább azokra gondoltam, akiknek nem a legszerencsésebb a genetikájuk.


10-esnek igaza van, de nem pont azért nincsenek tele önbizalommal a csúnya emberek, mert sejtik, mit várhatnak a környezettől?

2019. ápr. 25. 14:37
 15/27 A kérdező kommentje:
Az evolúciós dolog érdekes, köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!
2019. ápr. 25. 14:42
 16/27 anonim válasza:
20%

Kit érdekel az evolúció?

Az számít milyen a szíved,van aki képes lenne őszintén szeretni egy rossz embert?

2019. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
20%

Utolsó vagyok, még valami.

A szeretet MINDIG győz.

UUI:nem vagyok hippi

2019. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem, nyilván nincs, a kérdés kizárólag arra vonatkozott, hogy Külső alapján miért ítélnek sokan előre pozitívan.
2019. ápr. 25. 14:50
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Én pont, hogy a csúnyább emberekkel vagyok kedvesebb :/

Én is ronda vagyok (lány ráadásul) és mindig csak "szép" emberek szóltak be, aláztak meg a kinézetem miatt. Más előnytelen kinézetű embertől sose kaptam negatív megjegyzést a külsőmet illetően.

Szóval pár éve zsigerből távolságtartó vagyok a dekoratívabb emberekkel. Próbálok nem kifejezetten bunkó lenni velük, de szerintem érezhető, hogy egy "csúnyább" emberrel már az első találkozásnál nyitottabb vagyok. Már csak azért is, mert a múltbeli dolgok miatt kicsit sajnálom a hozzám hasonlókat és elképzelem, mennyi bántás érte őket régebben, meg akár most, felnőttként is és emiatt igyekszem kedves lenni velük, hogy ne érezzék úgy, mindenki alsóbbrendűként kezeli őket.

21l

2019. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
42%
Én gyerekként csúnya voltam, felnőtt koromra viszont kikupálódtam. Senkitől nem kapok jó szót, semmivel nem kedvesebbek velem, sőt! A nők mindig riválist látnak bennem, pedig én nem akarnék senkivel sem rivalizálni. A férfiak meg szerintem azért kerülnek, mert nem fér meg egy pasis klubban egy "jó csaj". Nem is tartanak sokan beszélgetőpartnernek, mert azt hiszik, hogy fiatal és csinos = buta is. Pedig ez nem csak hogy nincs így, hanem tízszer verek bárkit vitában, a közeli ismerőseim csak nézni szoktak, hogy vág az agyam. :D
2019. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!