Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit halogatsz folyamatosan az...

Mit halogatsz folyamatosan az életedben?

Figyelt kérdés

Mi az amire képtelen vagy magad rávenni, pedig jó lenne megcsinálni, de a lustaság vagy valami más miatt sose jön össze?

És mióta halogatod már?


Nekem ilyen az angoltanulás. Egyrészt lusta vagyok, másrészt rettentően nehezen megy a fejembe, így sikerélmény hiányában egyre inkább csak halogatom.


2019. ápr. 25. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres testmozgás...Gyakorlatilag halogatom mióta befejeztem az egyetemet 23 évesen. Most 30 vagyok, jó rég óta. Furcsa az emberi természet, mert mindig amikor mozgok valamit nagyon jól esik, és olyankor én magam sem értem, hogy miért nem csinálom rendszeresen. Volt egy periódus amikor 1.5-2 évig egy autóbaleset miatt rehabilitációs jelleggel minden nap kellett úsznom vagy gyógytornáznom, csak azon aggódom mindig, hogy ne valami ilyen történjen megint ami rávesz, hogy mozogjak rendszeresen...
2019. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok. Csak elkezdeni a rossz, illetve kelletlen, ha pedig megcsináltam, pl.egy óra görkorizás, annyira jó érzés tölt el, h na ugye milyen jól esett? Aztán persze 1 hónapig megint nem megyek :)
2019. ápr. 25. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
felkelni az ágyból
2019. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az angol tanulás, mivel még oroszt tanultam.

Valamint a fájós hátam miatt a gerinc "karbantartásáról" szóló szakkönyveim elolvasása és függeszkedéssel nyújtás meg megfelelő gyógyító torna. Pedig javasolt lenne mert még a közérzet is jobb például már néhány másodperces függeszkedés után.

2019. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit az időm enged, annyit szerintem sportolok is, tanulok angolt, németet, programozni, ismét szervezek párhavonta programot barátokkal, a hobbijaimmal brutálkeveset van időm foglalkozni, de így is igyekszem nem teljesen hanyagolni őket, kompromisszumos megoldásokat keresek.

Megléptem a munkahelyváltást is és lekopogom, eddig az elmúlt évek (ha nem életem) legeslegjobb döntésének néz ki.


Tehát ezeket nem halogatom.



Viszont kellene pszichológus nekem.

Jót szeretnék és fizetnék is érte (ha jót találok, úgy is nagyon nehéz lesz nekem). Viszont jelenleg abszolút nincs pénzem, se időm, valami rovására menne (pl a testmozgáséra).

De ezektől függetlenül úgy érzem, ha lenne időm/pénzem is halogatnám.


Egy ismerősömmel pedig beszélni kellene valamiről (se veled se nélküled jellegű dologról van szó), ezt is halogatom.


Meg még egy-két emberekkel való beszélés, megbeszélés, elintézés, ami komfliktust generálhat, halogatok.

2019. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1, Arra, hogy kilépjek a jelenlegi xar munkahelyemről;

2, Több éve halogatom, így csak egyre rosszabb lesz.

2019. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!