Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is aki soha egy...

Van más is aki soha egy kötelező olvasmányt sem olvasott el, lógta az iskolát és egyáltalán nem bánja? 34F

Figyelt kérdés

Amúggy elég jó befektetéseim vannak így is, most aratom le a 2010 körül vásárolt lakásaimnak a hozományát, illetve a tőzsdén is kerestem mindezek ellenére pézt :)


Szóval nem érzem, hogy bármiben hiányom lett volna. Jókat játszottam és élveztem a gyerekkoromat az iskola helyett, apukám is befektető/vállalkozó, pontosan tudta, hogy semmit nem tanulok meg az iskolában, amitől sok pénzt tudnék csinálni, így nem érdekelte, hogy leszartam, ellógtam, elbaromkodtam, 6.-tól magántanuló is voltam, részben a hiányzások miatt. Ellenben nagyon sokat tanított édesapám gyerekként az életre és üzletre.


Érettségit megcsináltam azért, könnyű volt, mivel csak a tételeket kellett bemagolni és felböfögni, nem igazán nagy cucc. 4/5 lett. Nem tudom, hogy mit tanulnak ennyit 12 évig rá, fogalmam sincs :D


2019. ápr. 26. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8-as ès egy àllami suli add bármit is?

Őszintèn?

Amit tudok azt 89%-ban SAJÀT MAGAM tanultam meg meg sikeres emberektől akik letettek valamit az asztalra.

Egy hülye költőtől vagy ìròtòl mit lehet tanulni?

Mit tesz hozzà az èlethez?

Majd a fizum ettől fog nőni?

Menő leszek a szakmàmban?


Jobban tudok kapcsolatokat èpìteni?

Megtanìtanak a nőkkel kommunikàlni?

Fogok tudni asszertiven kommunikàlni?

Hamarabb leszek senior mèrnök?


Csak nèzzèl szèt az orszàgban,tele van idiòtàkkal csodàlom egyàltalàn ezek az emberek a s_ggüket ki tudjàk törölni segìtsèg nèlkül.


Az iskola pont nem az èletre nevel,inkàbb butit.


Kèrdező èrtelmes ember,ez az èletrevalò ember, a magyar àtlag meg èletből felmentett sajnos.


Pont,hogy ők nem tudnak vàltozàsokat eszközölni,ès nem tudnak alkalmazkodni.


Csak olvasd el a sok idiòta kèrdèst 8-as.

Jajj hààà miè kell szakmai tapasztalat egyetem utàn egyből,jajjj mièrt kell angolul tudni,jajj mièr kigyùrt pasik kellenek a nőknek,jajj nem tudok megèlni mièrt nem segìt a kormàny.

Ezek a nagy iskolàs emberek?


Amúgy pont,hogy ezek az emberek akik tovàbbkèpzik magukat nem csak suli hanem soft skillek,szakmai skillek,üzleti dolgok ezek lesznek boldog elègedett sikeres emberek.

2019. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!