Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti találkoztatok már a lelki...

Ti találkoztatok már a lelki társatokkal?

Figyelt kérdés
Nem akarom valamilyen különleges csodabogárnak beállítani magam, mert tudom, hogy nem vagyok egyedi eset, de valamiért még soha nem éreztem úgy senkivel kapcsolatban, hogy mellette igazán önmagam merek lenni, nem félek kimondani a gondolataimat, fel merem vállalni a véleményemet. Akivel konkrétan a semmiről is tudnánk órákat beszélgetni, sokat nevetni együtt, ilyesmi. Egyszerűen még nem volt szerencsém olyan személyhez, akivel ezek megvalósultak volna, pedig azért ismerek a környezetemben néhány hasonlóan különc embert, kik például csendesek és visszahúzódóak. Vagy lehet, hogy nincs is olyan, hogy lelki társ? Esetleg a személy, akire vágyom egyáltalán nem is létezik? Rengeteget szoktam gondolkozni ezen.

2019. ápr. 27. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem az ilyen embereket mint te. :) de lelkitárs létezik, én úgymond megtaláltam mert nagyon hasonló volt a múltunk, teljesen ugyanaz az érdeklődési körünk szinte majdnem hogy 95%-ban minden egyezik,megértjük egymást de nem vagyunk társak, csak ismerősök. A lelkitárs lehet egy családtag,barát,idegen,partner,barátnő/barát...stb Egyébként nem kell a lelkitársat keresni, nem feltétlenül az fogja megadni a boldogságot. Itt arra értem hogy megadhatja neked egy olyan is akivel úgy passzoltok,megvan majdnem minden de az nem feltétlenül lelkitárs csak tényleg tudtok beszélgetni akármiről..stb :) 21/F
2019. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de csak barátként voltam jó neki
2019. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, még a páromban sem ta
2019. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

En megtaláltam a lelkitarsam es azon igyekszü k hogy 1par legyünk!Átérzek mindent amit mond,amit cselekedik és iszonyat nagy vonzalom is van kettönk között

Olyan mintha Istene akarata lett volna hogy mi egymasra talaljunk!

2019. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, már találkoztunk.
2019. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A lelki társammal még nem találkoztam, hosszú ideje várom.
2019. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is kedves #6-os. Reméljük egyszer megtaláljuk.
2019. ápr. 27. 20:53
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Véleményem szerint a lelkitárs nem egy ember. Az emberek mindig is jönni-menni fognak az életedben, kevés olyan van, aki marad, de ők is legtöbb esetben családtagok/rokonok. Nekem is volt már olyan ember az életemben, akivel akkoriban nagyon egy hullámhosszon rezegtünk, imádtuk egymást, 3-4 órákat beszéltünk telefonon, aztán mégis valaki másnak adta ezt a szerepet. A lelkitárs nem egy személyben keresendő, sok van belőle, de egyszerre mindig csak egy.
2019. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszer találkoztam egy ilyen lánnyal, nagyon egy húron pendültünk, a legérdekesebb az egészben az volt, amikor egyik este mindketten ugyan azt álmodtuk.


Aztán elváltak útjaink, azóta nem találkoztam senkivel, akivel ennyire összhangban lennék, de nem sírom vissza. Nagyon jó tapasztalat volt.


(Itt gyakorin ismertem meg amúgy.)

2019. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1* igen, találkoztam vele: nagyon-nagyon összeillettünk, de elengedtem, amin azóta is gondolkodom, hogy jól tettem-e.

Az tuti, hogy soha többé nem fogok találni még egy lelki társat.

Szóval nyugi, létezik a lelki társ.

2019. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!