Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti találkoztatok már a lelki...

Ti találkoztatok már a lelki társatokkal?

Figyelt kérdés
Nem akarom valamilyen különleges csodabogárnak beállítani magam, mert tudom, hogy nem vagyok egyedi eset, de valamiért még soha nem éreztem úgy senkivel kapcsolatban, hogy mellette igazán önmagam merek lenni, nem félek kimondani a gondolataimat, fel merem vállalni a véleményemet. Akivel konkrétan a semmiről is tudnánk órákat beszélgetni, sokat nevetni együtt, ilyesmi. Egyszerűen még nem volt szerencsém olyan személyhez, akivel ezek megvalósultak volna, pedig azért ismerek a környezetemben néhány hasonlóan különc embert, kik például csendesek és visszahúzódóak. Vagy lehet, hogy nincs is olyan, hogy lelki társ? Esetleg a személy, akire vágyom egyáltalán nem is létezik? Rengeteget szoktam gondolkozni ezen.

2019. ápr. 27. 19:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2019. ápr. 27. 22:04
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon is létezik, és sztem hamar megérzi az ember, hogy ez teljesen másféle kapcsolat. Ahogy a 4#-es is írta, úgy éreztük hogy Isten akarata volt, hogy találkozzunk, mert már az is elképesztő "véletlenek" sorozata volt.

Nekem a társam is volt egyben, elképesztően egyformák voltunk és gondolkodtunk mindenről és az elején míg nem laktunk együtt, egyszerűen csak éreztük, ha a másiknak vmi baja van és hívtuk egymást. Az intimitást is teljesen más szinten éli meg az ember.

Van még egy kedves ember, idősebb nálam, ő is azt mondta hogy 1 ilyen emberrel találkozott életében aki lelki társa volt.

(Múlt idő csak amiatt, mert betegsége miatt elvesztettem :-( )

Es a lelki társ még abban is más, hogy egyszerűen érzed, hogy "bombabiztosan" ott van melletted mindig, minden körülmények között!

2019. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, de nagyon szeretném már megtalálni. :)
2019. ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sokszor hittem azt, hogy igen. De aztán a legtöbb ilyen baráti kapcsolatom, előbb-utóbb félresiklott valamin.

Maradjunk annyiban, hogy találtam már olyan embereket, akik közel álltak hozzá.

2019. ápr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nekem egy barátom (lány) volt eddig az életemben, még általános iskolában, akivel viszonylag sokat és sokmindenről tudtam beszélni, annak ellenére, hogy már akkoriban is nagyon gátlásos, visszahúzódó voltam. A 8.-os ballagásunk után szerettem volna fenntartani vele a kapcsolatot, de sajnos ő valamiért nem volt vevő erre. Én többször is írtam neki, érdeklődtem felőle, de miután elváltak útjaink, ő egyszer sem keresett engem. A kapcsolatunk azért messze állt a lelki társ fogalmától, de szerettem volna, ha a továbbiakban is barátok maradtunk volna. Sajnos nem jött össze. Lehet, az én hibám, mert már akkor is úgy éreztem, hogy szívesebben foglalkozik másokkal, mint velem. Talán nem voltam elég érdekfeszítő számára, unalmasnak talált vagy nem tudom.
2019. ápr. 28. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!