Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szeretethiánytól be lehet...

A szeretethiánytól be lehet kattani?

Figyelt kérdés
Itt most nem csak párkapcsolatra gondolok,hanem úgy az egész szeretetre. Szerintem a legjobb dolog a világon. Ha valaki nem kapja meg egy idő után be kattan tőle?
2019. ápr. 28. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha bekattanni nem is, de pl a nagyon impulzív, extovertált, életvidám személyiségem megváltozott.

Egy kissé zárkózott, autonóm ember lett belőlem, aki egyre intoleránssabb az értelmetlen és felesleges hülyeségekkel szemben. Gondolok itt olyanra, amikor valakik pl egy közösségi oldalon beleállnak érvcsatákba, hatalmi drámákba, de csak azért, mert hogy nekik legyen igazuk. Vagy amikor elkezdenek kijavítgatni, kötekedni stb. No nálam ennyi bőven elég a tiltáshoz és az elhatárolódáshoz. Holott pár éve még sokkal toleránsabb voltam és hittem sok dologban. De mivel én sem kapom meg ezt az ún szeretetenergiát, így egy kissé morózus személyiség lettem, akinek mára legfontosabb dolga a személyes autonómia.

2019. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha annyira unatkozol, hogy ráérsz 0-24-ben ezen kattogni, akkor igen.
2019. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Belehet. Egyértelműen mivel az ember érző lény és legbelül mindenki az elfogadásra vágyik, akár kimeri jelenteni magának akár nem. Nem összekeverendő a megfelelési kényszerrel. Egyébként ezen nagyon sokat segít ha te magadnak megadod hogy szeresd magad, mert akkor nem várod el a visszacsatolást senkitől hogy tudd hogy értékes és szerethető ember vagy. Nekem ez kicsit túlzottan megjelent, mármint olyan formában hogy régen dagi voltam, gyűlöltem magam. Mára megszabadultam 20 kilótól de már annyira maximalista lettem magammal szemben (ami nem jó) hogy nem tudom már elképzelni, vagyis eltudom de sokszor önmagam ellen megyek, hogy engem nem fog szeretni senki mert még mindig nem vagyok teljesen szállkás (ami nem igaz) csak túlságosan nagy hangsúlyt fektettem a külsőre és elfelejtettem a belső értékeim. Szóval ilyen értelemben rossz útra vezetheti az embert, ha néha-néha nem kap jelet hogy igenis ő is szerethető lény, de mint mindent ezt is meglehet beszélni magaddal, ahogy én is teszem hogy hiába maradt a hasamon egy kis felesleg, milliószor jobban nézek ki mint régen voltam és hogy igen én is megérdemlem a szeretetet, az elfogadást és azt hogy szeressenek és vonzónak találjanak külső alapján. 21/F
2019. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Be.
2019. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne.
2019. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!