Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fenének kell sikeresnek...

Mi a fenének kell sikeresnek lenned, hogy elfogadjanak emberek?

Figyelt kérdés

Nem értem a sikerhajhász életmódot. Én elsősorban boldog ember szeretnék lenni és megbékült önmagammal. Nem érdekel a siker, nem érzem úgy, hogy attól leszek boldog, hogy mennyi sikert aratok le, inkább csak elégedett szeretnék lenni azzal amim van és ami én vagyok.

Nagyon kevés barátom van, talán azért mert sokan sikerben mérik az embert és anyagiakban, hogy mit ért el. Igazából talán ezért nem találom a helyem és ezért nem is sok barátom vagy haverom van, de úgy érzem azt tudom, hogy mi a helyes út és mit akarok.



2019. máj. 5. 18:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ember társas lény, hogy a viharba ne lenne fontos, hogy elfogadják!

Még azt tudom elképzelni, olyan írta ezt, akinek sohasem voltak beilleszkedési problémái, sohasem állt egyedül a folyosón....


Például párkeresésnél se mindegy, hogy az embert elfogadják-e.



Jöhet a 0%.

2019. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Boldog ő, én is ilyen vagyok. Én is boldog vagyok. De csak mert tudom, hogy több nem megy, nem is erölködök. Persze, hogy akarnék többet, de ha rájön az ember a határaiba, akkor belenyugszik. Ez amugy valóban boldogság, néha egy egy mélypontal, amit lehet kezelni. Ez nem panaszkodás! Valahogy így képzeld, előttemszóló
2019. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ők sikeresek és anyagilag is jobban állnak mit én. Én pedig sajna nem.
2019. máj. 5. 20:13
 14/18 anonim ***** válasza:
Azelőtt szóló 😂
2019. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pf megint lekéstem 😂
2019. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Belenyugodtam a sikertelenségbe és elfogadtam, azt hogy anyagilag sem állok úgy mint ők.

Persze szeretnék, jobb sikeresebb lenni és anyagilag is olyan jól állni mint ők, de úgy érzem ha ezáltal elfogadnának az csak egy felületes elfogadás, befogadás lenne a körükbe. Nem engem, önmagam fogadnának el, hanem a külsőségeket amik a sikerből adódnának és nem lennék ezzel boldog és elégedett.

2019. máj. 5. 20:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyiben vígasztal majd, de én pl. mindenben más véleményen voltam mint az a közeg amiben felnőttem, és mindig azt éreztem, hogy nem vagyok elég jó nekik. Ezért mindenben túlteljesítettem, versenyeket nyertem, továbbtanultam, egyszerre több munkát vállaltam, hogy legyen valamim, és lett is, sikerült is minden, de akkor sem voltam elég jó, akkor más baj volt velem, hogy nem olyan vagyok, nem úgy viselkedek, nem úgy gondolkozok mint ez vagy az a másik ember, aki éppen összehasonlításra került velem, és mindig volt nálam jobb, hasznosabb, szerethetőbb. Elég sokáig tartott megértenem, hogy mindent azért tettem, hogy szeressenek, de pont az volt a probléma, hogy engem nem tudnak szeretni és nem a képességeimet vagy a tulajdonságaimat, hanem azt nem, aki vagyok. Azt hiszem mások is így vannak ezzel, hogy bizonyítani szeretnék kifelé, hogy érnek valamit, mert talán ők sem kapták meg azt a szeretet amire vágytak. Még mielőtt valaki megsajnálna, vannak akik szeretnek, csak vannak olyan formái a szeretetnek, amit nem pótolhat más. Valahogy azt kellene elfogadni, hogy a saját értékeinkért is lehetünk szerethetőek, nem csak a szerzett dolgainkért, vagy az elért eredményeinkért. Ez mondjuk elég nehéz.
2019. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"korombeliek többségének van párja vagy már családos. Igazából ezért és ezen a siker nem igazán segíthet" - Mondják, hogy a nők nem a pénzre hajtanak, csak az instalányok...


A valóságban, ha nem tartasz sehol, akkor csak selejtes csajt tudsz összeszedni (az az izléstelenszínűre festett hajú, láncdohányos, tetovált, szakmunkásképzős kiscsaj aki dohányboltban vagy valami hasonló zsákutca helyen dolgozik, és a lúzer vevőkkel jópofizik a bolt előtt).


Egy aranyos, bájos, jószívű csaj nem fog egy lúzerrel összeállni, mert be kell mutatni a szüleinek, és gondol rá, hogy valaki fizesse a gyerekei egyetemét, na meg nem egy putriban lakjon a család.

2019. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!