Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ki számít fiú...

Szerintetek ki számít fiú nak? Hány éves korig és milyen testalkattal?

Figyelt kérdés
Egy iszonyatosan érdekes kérdés! Én 20éves vagyok az önéletrajzba is mindig azt írom hogy 20éves fiú.Vékonyabb vagyok mégis izmos , tetovált (ektomorf testalkat) és egyáltalán nem szőrös de fiatalos.Tegyük fel ha 30éves lennék már nem írnám azt hogy "fiú" maximum 24éves korig tán 25.....Viszont ha vastagabb szőrösebb ducibb lennék szakállal akkor 20évesen se írhatnám azt hogy fiú...Ebbe bele gondoltatok már? :O szerintetek?

2019. máj. 7. 17:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi vagyok ti mit gondoltok!!!
2019. máj. 7. 17:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha felnöttnek számítasz - márpedig 18 év fölött annak -, akkor nem fiú meg lány a hivatalos megnevezés, hanem férfi, vagy nö.

Otthon vagy a barátok elött nevezheted magad fiúnak, de életrajzban igencsak negatív hatása van.

2019. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonymousreview60 ***** válasza:
40%
Én elkerekedett szemmel néznék, ha nagykorú ember fiúként vagy lányként hivatkozna magára.
2019. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan ha nagykorú akkor férfi, még ha nem is érett meg rá.


" Én 20éves vagyok az önéletrajzba is mindig azt írom hogy 20éves fiú."

Lehet ezért nem találtál még normális munkát?

2019. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fiúknak kukijuk van.
2019. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedvenc válaszolók , nem szimpatizálok veletek! Válaszaitok nem elégítették ki az én igényeimet!
2019. máj. 7. 18:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves*...Elírtam mert megzavartátok az én mentális világomat
2019. máj. 7. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
20 évesen már férfi vagy. Én 18-19 éves korig szoktam fiúnak/lánynak nevezni az embereket. 20 éves kor felett pedig FÉRFI , NŐ.
2019. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudjatok már, de ha nekem azt mondják egy huszonévesről, hogy férfi, hülyét kapok. Nem kéne ezt erőltetni. Az legfeljebb a harmadik világban menő, hogy egy húszéves már férfiként működik három gyerekkel. Fejlett országokban a 20 évesek még nem férfiak, bőven az iskolapadban ülnek, és élik a fiatalok életét. A férfi ott kezdődik, hogy megrondult, kopaszodik, 20 kilót hízott a hasára, öltözködni nem tud, minden életkedv, gondolat és emberi vonás eltűnt már belőle, mogorva, házas, papucs és gyerekei vannak. Ha valaki nem ez, az nyugodtan fiúzható 30 évesen is, ez nem szégyen, fogjuk fel, hogy ebbe az irányba változott a világ. Az a szégyen, amikor valaki 20 évesen úgy néz ki (dagadt-nagyszakállú-ódivatú), hogy 50-nek hiszik. Régen persze jobban sietni kellett, amikor 35 év volt az átlagéletkor.
2019. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

#9

Akkor ennyi erővel a 40 évest is fiúzhatod mert vannak fiatalos kinézetűek.

Nem ! A férfit/nőt nem öregekre mondjuk hanem felnőttekre. 20 éves kortól pedig nagyon is annak számít, a kérdező is egy férfi.

2019. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!