Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ki számít fiú...

Szerintetek ki számít fiú nak? Hány éves korig és milyen testalkattal?

Figyelt kérdés
Egy iszonyatosan érdekes kérdés! Én 20éves vagyok az önéletrajzba is mindig azt írom hogy 20éves fiú.Vékonyabb vagyok mégis izmos , tetovált (ektomorf testalkat) és egyáltalán nem szőrös de fiatalos.Tegyük fel ha 30éves lennék már nem írnám azt hogy "fiú" maximum 24éves korig tán 25.....Viszont ha vastagabb szőrösebb ducibb lennék szakállal akkor 20évesen se írhatnám azt hogy fiú...Ebbe bele gondoltatok már? :O szerintetek?

2019. máj. 7. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát, most lenézhetsz, de 18 éves vagyok, elítélem az alulöltözött snapes lányokat (haspóló rövid gatya stb) meg ezt az egész trendiséget.. 14 éves kislányok egy 13 éves fiut pasinak hívnak.. Én 18 évesen sem engedném meg (már ha lenne barátnőm vagy barátaim XD) hogy így hívjanak.. Főleg nem egy 13-18 éves taknyot. Amit irtál 25 éves korig a fiu szerintem pont jó amúgy
2019. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Attila Bé válasza:
CV-be hūlyėn nėz ki, ha 18 ėv felett fiunak írja magåt (bår Önėletrajzba felesleges beìrni, max. szūl. dåtumot-azt se kell beleírni, hogy szűz-e, hetero,...). Fūtyid van, nem puncid, ės kėsz! Mås nem tartozik egy munkåltatóra!
2019. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!