Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Maximalizmust enyhíteni? Ez...

Maximalizmust enyhíteni? Ez az egyàltalán?

Figyelt kérdés
Hali. Most volt érettségi. Emelteztem matekból, 90% lett, ahogy nèztem a javítókulcsot. Sajnosn úgy érzem, hogy nem tettem meg mindent, és olyan triviális dolgokat néztem el, amik nagyon amatőr hibá. Borzalmas, nem tudom elengedni. Hátha ez segít, hogy kiírom magamból.
2019. máj. 10. 21:36
 1/1 anonim válasza:
Szia én is ilyen vagyok csak én még gimis vagyok de ha mondjuk matekból 4-est kaptam máris azon vagyok hogy hiába tanulok nem fog menni pedig szimplán csak ideges voltam és általában utána sikerül. Nem hiszem hogy Maximalista vagy csak szimplán nem tudod elfogadni hogy ez nem sikerült bár ha több tevékenységben mindenben a jobb akarsz lenni akkor lehet
2019. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!