Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti boldogok vagytok?

Ti boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
én egy boldog embernek vallom magam.érdekel hogy te aki ezt látod hogy érzed magad? légyszi ha boldog vagy ha szomoru vagy ird le hogy miért. Fejsd ki ahogyan csak kimered mert ezt szeretném látni. Érdekel az érzésed.Légyszi ha leirod a válaszod a korodat is rakd mellé kedves idegen. válaszodad előre is köszönöm.

2019. máj. 10. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Én akkor vagyok boldog,ha arra gondolok,akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek.

Ő a legjobb barátom.

Az életem.A mindenem.

2019. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Elégedett vagyok az életemmel. A boldogság egy nehéz szó, az talán egy tökéletes állapot lehet. Ahhoz nem elég ha az én életemben mondjuk éppen minden rendben van, ha a világgal nincs minden mindenhol rendben. Azt hiszem a boldogsággal mindig együtt jár a szomorúság is. Valahol a kettő egyensúlyában lenne jó megmaradni, de nekem nem igazán szokott sikerülni. Korom.
2019. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem tapasztaltam meg a boldogságot, szóval nem tudom mit jelent annak lenni, nem tudom milyen érzést váltana ki belőlem!

Inkább ilyen kisebb, másoknak jelentéktelen dolgoknak tudtam örülni, de az is hamar elillant.

De inkább nem fejtem ki, miért alakult így, ha nem haragszol.

22/F

2019. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nagyon boldog vagyok! Sokat szenvedtem, még halott is voltam. De mindent elkövettem a felépülésért, sokat küzdöttem, és most kezd beérni az eredménye. Azt tapasztalom, hogy amibe sokat fektet az ember (időt, energiát), az előbb-utóbb megtérül. Sokáig csak vetettem, most már arathatok végre, és ez jó érzéssel tölt el. Mosolyogva szoktam elaludni.:) 44/F
2019. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Mostanában nem igazán. A munka mellett szinte semmire nem marad időm, amire igazán szeretném, úgyhogy frusztráltabb vagyok, mint eddig bármikor. Az autózás ad egy kevés eufóriát azon ritka alkalmakkor, amikor épp minden klappol és leléphetek egyedül. Anélkül, hogy bárkinek el kéne számolnom az időmmel meg a benzinre elvert pénzemmel. De ez sajnos olyan, mint a drog. Amíg tart, addig jó, de utána csak a rohadt sóvárgás marad. Amíg nem volt rendesen munkám, addig sokkal boldogabb voltam, annak ellenére, hogy bár sokkal kevesebb pénzem, viszont sokkal több időm volt mindenre, amitől láttam is valami értelmét az életemnek. (34)
2019. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Vannak barátaim, van családom, van motivációm, vannak lehetőségeim, egyre pozitívabbak velem az emberek, bátrabb vagyok, magabiztosabb a régi énemhez képest. Igen boldog vagyok :D Egy párkapcsolat kell még a 100%-hoz de az is jön idővel. Ez így személyesre.

A világ helyzete viszont elszomorít.


20

2019. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Boldog vagyok mert van teto a fejem felett,van mit ennem,van egy csodalatos gyermekem es egy jo parom.

Viszonylag szomoru,tehetetlennek erzem magam mert szeretnek vegre dolgozni menni,sajat hazat,anyagi biztonsagot es sok mast is,amit meg sajnos nem sikerult megvalositani es ez elkeserit mert most nem tudok mit tenni,tehetetlen vagyok meg egyenlore

20/L

2019. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

Mint egy kettépisált hóember. :)

31F

2019. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, mert a gondok fölöttem nagyon is tetőznek.
2019. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én boldog vagyok.


Egyszrű thdatosság miatt. Sokat tanultam ennek a működéséről. A kulcs egyszerűen csak annyi, hogy hogyan tudod menedzselni a természetes szükségleteidet. Ilyen módon az én boldogságom már elpusztíthatatlanná vált.


Asszertivitás jó kiindulópont ehhez amúgy. Saját belső kommunikációdban alkalmazva már szinte azonnal elérhető a teljes önismeret. Amiből meg elég sok dolog következik. Tehát amíg korábban a fejem felett történtek a dolgok, ahelyett én már teljes kontrollal bírok minden felett, mindent, amit érzek.


És ez nem azt jelenti, hogy csak vidám pillanataim vannak, hanem hohy meg tudom élni teljes valójukban az érzéseimet. Legyen az egy csalódottság vagy bármi más. Mert a szükségletekhez ez is kell, ettől vagyunk emberek, így alakított minket az evolúció.

2019. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!