Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya sorstársaim, ti hogyan...

Csúnya sorstársaim, ti hogyan próbáljátok feldolgozni és elfogadni azt, hogy sosem lesz olyan életetek amilyenre vágytok és sosem lesztek teljesen boldogok, csak amiatt mert csúnyák vagytok?

Figyelt kérdés

A csúnya szót ne vegye a szívére senki, máshogy nem tudtam megfogalmazni, nem bunkóságból írtam így.

Az elmúlt években minden energiámat arra fordítottam, hogy a ronda külsőmön javítsak, illetve azt egyensúlyozzam valahogy belső értékekkel. Szerintem a külsőmből a maxot kihoztam, ennél többet nem tudok kifacsarni magamból. Belsőt nézve mindenkivel jószívű, kedves és nyitott vagyok. Nem bunkózok senkivel, próbálok segítőkész lenni, néha viccelődöm is, sokszor nevetnek a vicceimen. De mégsem érzem jól magam.... Szerintem nem néznek semmibe sem. Annyira szeretném, ha szépnek tartanának és esetleg fiúk vonzódnának hozzám, de ez nincs így. Nem tudom ezt feldolgozni, próbáltam már az életben máshogy érvényesülni, de nem tett boldoggá. Lehet ha lenne párom, nem zavarna ennyire de még az sem volt :(


2017. ápr. 8. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit foglalkozni magaddal,hogy hogya
2017. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
hogyan nézel ki.Hiszen ha meleg szived van, az minden szépségnél néha többet ér.Mindenki megtalálja a párját, csak ne görcsölj annyit.
2017. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Igazából téged és a "csúnya" sorstársaid nem a csúnyaságotok tart vissza a boldog élettől, hanem az, hogy kisebbségi komplexusotok van a vélt vagy valós csúnyaságtól, és azt hiszitek, érdekel bárkit is, hogy hogy néztek ki.
2017. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Hiába próbálsz rágyúrni a belső értékekre, ha ez a fene nagy önsajnáltatás és lemondás ott bújik meg a kisugárzásodban. Azért ez nagyon tud érződni mások számára és taszító lehet.

Ha gondolod, mutathatsz egy képet magadról és elmondom a véleményem, hogy tényleg csúnyának látlak -e, vagy esetleg csak kicsit túldramatizálod a helyzetet.

2017. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez mind jól hangzik, de sajnos tapasztalatom szerint nincs így. Tudom, hogy ronda vagyok és ezért viselkedik velem úgy mindenki ahogy. Lehet pechem van, és minden ismerősöm ennyire felszínes vagy nem tudom. Nehezen tudok beletörődni hogy a leendő párom nem azért lesz velem, mert annyira halálosan tetszem neki hanem mert nincs más és esetleg beéri velem. Én ezt nem tudom elfogadni
2017. ápr. 8. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
ha jó tested van és nem vagy igénytelen (még fogkrém az orrban sem segít a lenti dolgok végzésekor) akkor a fej nem számít annyit, no meg ne légy gerinctelen rib.anc de sok szép nő annyit nem ér hogy lehugyozzák
2017. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Ne mondd már hogy képtelen vagy legalább átlagos szintig feltornászni a külsőd. Tökéletes alakod van? Ha nem akkor azt lehet formálni. Emellett nagyon sokat számít a hajviselet is, az h szeded e a szemöldököd vagy nem, és ha egy kicsit sminkeled magad még a bőrhibáid is eltüntetheted az arcodról. Ezekután max akkor lehetsz ronda ha pl asszimetrikus az arcod, vagy idióta krumpliorrod van, vagy ilyenek, de ez az ember 99%-ánál nem áll fent, és az aki rondának mondja magát nagyrészt csak nem elég igényes a külsejét tekintve. De ha küldesz nekem képet megmondom a véleményemet meg h min tudsz változtatni meg min nem.
2017. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Az írásod alapján szerintem te egy hihetetlenül tündéri leányzó vagy, neked lehet ez az erősséged és ezt kellene hangsúlyoznod. Hidd el, hogy ez idővel ki fog ülni a megjelenésedre is.


Én egy szép lány vagyok (visszajelzések alapján), de mióta lelkileg nem vagyok rendben azóta úgy érzem a külsőm se az igazi és ez így van.

2017. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A külső csak a figyelem felkeltésre jó semmi másra.Meg minden embernek más a szép.
2017. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám...Először abban reménykedtem, hogy majd 18 évesen jön a nagy fordulópont és valahogy "megszépülök", de ez sajnos nem lett így.Pedig elég sok mindent ki is próbáltam ennek érdekében. Nincs semmi önbizalmam,lámpalázas vagyok, nem szeretem ha fényképeznek és még sorolhatnám. Emiatt a közösségi programok sem a kedvenceim,pedig vágyom rá mégis,hogy közösségbe legyek..Vannak barátaim, de ezek miatt a dolgok miatt én úgy érzem, hogy nem figyel rám úgy különösebben senki. Tudom, hogy a belső számít, de hazudik aki azt mondja, hogy a külső nem. Nem volt még barátom se és sokszor érzem úgy, hogy nem is akarom, hogy valakinek mellettem kelljen lennie miközben annyi szép lány van, közbe meg szeretném is,hogy valaki velem legyen. Igazából próbálok beletörődni és inkább másra figyelni.Ez hol sikerül, hol nem. De ez van.Azért még mindig reménykedem, hogy valami csoda folytán ez majd megváltozik.

Te hány éves vagy?

2017. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!