Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért nem vagyok elég jó...

Én miért nem vagyok elég jó senkinek?

Figyelt kérdés

Hisztisnek érzem magam, amiért kiírom a kérdést, de már mindenkivel beszéltem erről, aki úgy gondolom segíthet.

Akármit teszek, vagy mondok, mindig azt kapom, hogy ez így nem jó, bunkó és flegma vagyok, ráadásul még idegesítő is.

Nem vagyok kibékülve magammal, nem szeretem a személyiségemet sem a testemet, de másokat: a családomat, a páromat, a barátaim úgy szeretem, ahogy vannak, a hibáikkal együtt, mert senki sem tökéletes.

Rengeteg hibám van. De engem miért nem lehet elfogadni ?

Túl sokat beszélsz, ne kérdezz már semmit, minek mész valahova, minek vagy itthon, tanulj már, minek tanulsz annyit, folyton csak olvasol.. akármit csinálok minden baj.

Tényleg ennyire rossz lennék?

Mit kéne tennem hogy ne legyen baj az, hogy létezem én is ezen a világon ?

Elég hosszú lett, köszönöm, ha elolvastad.

És bocsánat a helyesírási hibákért!


2019. máj. 12. 13:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De tényleg nem értem.

Velem miért kell veszekedni, beszolni leszokni azért, ha pl felveszek egy szürke pulcsit, és másokat miért fogadnak úgy el?

2019. máj. 12. 17:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert tudat alatt ott tombol az önbizalomhiány, és ezzel akaratlanul kiírod a homlomodra, beleivódik a kisugárzásodba, hogy rúgjanak beléd.

Két dolgot tehetsz: vergődsz, hisztizel és szenvedsz, és függsz másoktól - magyarul továbbra is gyenge kis áldozat maradsz

Vagy fogod, a sarkadra állsz, elfogadod magad, és ez első lépés az egészséges önbizalomhoz, teszel magasról mások véleményére és akkor végre talán lesz belőled egy önálló lény is.

A döntés a tied.

De a picsogás kezd unalmas lenni. Senki nem fog pátyolgatni.

2019. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

De csak van önbizalmam!

A suliban mindig tartom a 4,5öt, mindig szóltam és kiálltam magamért vagy másokért, ha igazságtalanság történt.

Ha akarok valamit, teszek érte, és úgy lesz, ahogyan én akarom.

Suli mellett dolgozom is, és akármelyik kollégámnak, vagy főnökömnek megmondom ha hibázott, illetve elvállalom a felelősséget, ha én hibázom.

De ami bánt, az ezen kívül, ennek ellenére történeik, és nem értem.

2019. máj. 12. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!