Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senkinek sem vagyok elég jó ....

Senkinek sem vagyok elég jó . Magányosnak érzem magamat Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Alig vannak barátaim ..Nincs olyan barátom akivel bármit meg beszélhetnék .. CSak azt látom facebook.on ,hogy mindenki bulis .. nyaralós képeket rak fel ..és irigy vagyok rájuk .. Ráadásul mindenki kapcsolatban van körülöttem ..Nekem meg még sose volt barátom ..Sokszor be is szóltak miatta . Nem tudom mit csináljak .. teljesen el vagyok veszve ..:c Szeretnék egy energikus ember lenni akivel jól érzik magukat az emberek ,mit csináljak hogyan szerezhetnék barátokat? kérlek segítsetek :c ( 16L)

2014. jún. 20. 20:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szüleiddel beszéltél erről? Talán tudnának segíteni
2014. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
beszélgess ismerkedj. Kezdd velem, írj
2014. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem velük , mert most el vannak foglalva a bátyámmal ..aki kitűnőre érettségizett ..és orvosi egyetemre megy ..úgy érzem ,hogy velem nem is foglalkoznak nagyon
2014. jún. 20. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ismerkedni,eljárni erre-arra.Ha van kedved,beszélgethetünk.
2014. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16 évesen még egyáltalán nincs baj azzal, ha nem volt még barátod, nekem is 16 évesen lett az első, és még az is túl korán volt így utólag. A barátok már nagyobb baj. A suliban/osztályban nincs olyan, akivel szívesen ismerkednél? Hova szoktál járni szórakozni?
2014. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom ,hogy nem baj .. talán azért szeretnék ..hogy érezzem ..hogy valaki törődik velem :)

Az a baj ,hogy minden barátom nyaral vagy dolgozik ..:cc

Ráadásul az rá tesz egy lapáttal ,hogy lehet nyáron felköltözöm Pestre ,ott akkor meg végképp egyedül leszek

2014. jún. 20. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk.
2014. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyönyörű vagy! Kedves vagy! Jólelkű vagy és okos egyszerre, és ahogy a viccnek szánt benyögésben szokott lenni: szerény is. Csak te tényleg. Talán túlságosan is.


Engedd, hogy történjen, aminek történnie kell, és legyél önmagad, nehogy "valaki más barátai" legyenek barátaid a valódi barátaid helyett. Tehát nincs teendőd tulajdonképpen. Rendben vagy.

2014. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ez nagyon nagyon jól esett !!!!
2014. jún. 21. 09:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad, hogy tudj jobban szeretni, és így téged is fognak szeretni. Olvasd el Buscaglia: A szeretet c. könyvét, és próbáld ki a valóságban.
2014. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!