Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a mosoly jelenthetett -e...

Ez a mosoly jelenthetett -e valamit?

Figyelt kérdés

Csütörtökön este felszállt a buszra egy lány ,helyet foglalt a hátsm mögött lévő kettővel arrébb lévő űlésre, tőlem kb 2 m-re. Hátranéztem, hogy kik vannak a buszon, mert nem sokan voltak, késő volt és az adott lányra is ránéztem, ahogy ránéztem, rámmosolygott ,de olyan kedves mosollyal, én nem mertem visszamosolyogni,hanem inkább óvatosan előrefordultam, de gondoltam vissza fogok nézni rá még egyszer. Vissza is néztem rá, akkor nem mosolygott de nézett rám kedves kinézettel.


Szokatlan,mert máskor is szoktam nézni rá lányokra és nem mosolyogtak még senki, volt olyan is aki sóhajtva elfordult, mert nem tetszett neki, hogy ránéztem. De ez ,hogy most egy lány rámnézett, ez nem esett rosszul.


Aztán a végállomáson leszállt én maradtam,mert üresmenetben hazavitt a sofőr,mert ismerős és mondtam neki,hogy rámmosolygott az a lány ,de már leszállt,azt mondta,viccesen, hogy miért nem szálltam le vele.

Mostmàr nem tudok mit csinálni, mert úgysem fogom többet látni azt a lányt,úgyhogy ezt elcsesztem.


Szerintetek ahogy részletesen leírtam, annak alapján jelenthetett vajon valamit a lány mosolya?



2019. máj. 12. 20:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen férfi vagyok, 30 elmultam.
2019. máj. 12. 21:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor így hátratekintgettek hogy kik vannak a buszon, abbol milyen információt lehet nyerni?
2019. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én amit leírtam, már hogy azt néztem kik vannak a buszon, milyen emberek, idősek,fiatalok ilyen későn. Ezért néztem hátra, de a kérdés az nem ez hanem más. Biztos nehéz kitalálni...mi?.
2019. máj. 12. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én értem. De reggelenre mikor megyek melóba van egy ember aki még azt is megnézi ki vezeti a buszt. És mindig hátranéz ahányszor kinyílik az ajtó. Én csak nem értem ezt a jelenséget. Nekem eszembe se jutna folyamatosan hátranézni, mert pont leszarom ki száll fel. 😂
2019. máj. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!