Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bolond vagyok...

Szerintetek bolond vagyok hogy igy gondolkodom?

Figyelt kérdés

Van egy srac haverom aki szerelmes belém,de én nem tudok rá úgy nézni. Gyakran nyomul es idegesít is hogy nem fogja fel hogy nemet mondtam. Szükségem volt valamire. Megvette nekem. Jo par ezer ftert. De rossz érzés hogy elfogadtam és nem szeretem,ezert vettem magamnak egy másikat,amit csak az enyémnek érzek. Ugy ereztem hogy attol hogy vett nekem valamit,feljogositva erezne tőle magát további nyomulásokta,es ezt nem akartam. El se kellett volna fogadnom

Szerintetek jol dontottem hogy ilyen meggondolasbol sajat peldanyt vettem?


2019. máj. 13. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy bolond, jól döntöttél. Ezt úgy hívják, hogy lelkiismeretfurdalás.
2019. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De vissza adtad neki, amit ő adott? Szerintem ja, elég furcsán gondolkozol.
2019. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2# nem tudná használni

Női kivitel

2019. máj. 13. 09:52
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Add neki vissza, mondd ezt el, eladja vagy valami. De valóban, nem kellett volna elfogadd. Így olyan, mintha kihasználnád.
2019. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

5# rosszul is érzem magam miatta😞

A 4.nek meg köszönöm a leprostizást. Tudtommal nem szoptam le érte és pont ezért van rossz érzésem hogy ne is nézzenek megvehetőnek

2019. máj. 13. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Attól, hogy már nem használod az általa adott példányt még mindig nálad van, meg ha vissza is adod neki akkor azt ő a hajára kenheti ha neki nem kell.


Szerintem a helyes eljárás az lett volna, hogy kifizeted neki és szépen megköszönöd, hogy időlegesen kisegített.


Most így egy kicsit anyagilag megvágtad(visszaéltél a kedvességével) de csak túl fogja élni csak tudatosítsd vele, hogy a szerelmed nem lehet megvenni, sőt ami az ő számára még rosszabb is, hogy elnyerni se fogja tudni a nyomulásával.

2019. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon gáz. Nem azzal van a probléma, hogy vettél magadnak másikat, hanem, hogy elfogadtad tőle az elsőt.
2019. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ennek így semmi értelme, attól neki nem lesz jobb, hogy vettél egy másik holmit magadnak, ez max a saját kis egódat simogatja. Nem lett volna szabad elfogadnod eleve.
2019. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem lett volna szabad elfogadnom,ezt hiaba irjatok le 4en

Hibaztam es bánom is

2019. máj. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!