Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, rokonod,...

Van olyan ismerősöd, rokonod, aki egyáltalán nem akar külföldre utazni?

Figyelt kérdés

Nyilván olyanokra gondolok, akik anyagilag megengedhetnék maguknak.

Azért kérdezem, mert egy ismerősöm annyira odavan Magyarországért, hogy nem hajlandó külföldre menni, vagy max. Erdélybe.

A nagybátyámék meg gazdagok, de csak belföldre járnak wellnessezni.


Nekem nagyon furcsa, hogy vkit egyáltalán nem érdekel külföld.

Érdekelne, hogy ha van ilyen ismerőtök, akkor ő miért nem akar külföldre utazni.



2019. máj. 13. 10:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

# 8/10


de nem csak tengerpartra lehet elutazni és nem csak nyáron.

2019. máj. 14. 10:30
 12/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne te mondd meg, hogy ki hova utazzon, ha meg emiatt lenézel másokat, ahogy a 6-os kommentből is leró, az már a te bajod.
2019. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

De imádom a hozzád hasonlókat, utolsó. ennél haszontalanabb válasz nincs is.


1, csak érdeklődtem, senkinek nem akarok semmit megmondani, talán gyakorold a szövegértést.

2, tehát én nem mondhatom, ki hova utazzon, de te utasíthatsz engem, hogy mit mondjak meg, aha. arcod az van.

3, ha nem tudsz érdemben válaszolni a kérdésre, ne szólj hozzá, nem tudom, miért gondolják a gyk fórumozói, hogy nekik le kell írni a véleményüket a kérdésről meg a kérdezőről, igazából a kutyát nem érdekli, hogy mi a véleményed rólam vagy a kérdésről

2019. máj. 17. 10:37
 14/29 anonim ***** válasza:
54%

Nem járok külföldre nyaralni. Megengedhetném magamnak és a nyelvtudás is meg van. Egyszerűen nem vonz engem a külföld. Utoljára 2002-ben voltam külföldön. Azóta itthon nyaralok. Egy eldugott vidéki kis faluban a családommal eltöltött egy hét alatt sokkal jobban feltöltődnöm, mint ha Párizsban városnéznénk.

Ez kábé olyan mint a töltött káposzta, van aki szereti és van aki nem. Egyik vélemény sem elítélendő.

2019. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

Én sem szeretnék külföldre utazni. Mert nem szeretem az utazást magát. Menni a-ból b-be és nézni a tájat ahogy elsuhan mellettünk több órán keresztül. Na meg hallgatni az autókat a pályán. Repülő meg aztán annyira érdekes hogy na.

En is szeretek hazajönni hamar ha vmi baj van mint ahogy itt írta vki. Egy más ország kultúrájának megismerésétől pedig senki nem lesz több. Inkább a saját kultúrájától, viselkedésétől, emberségességétől.

2019. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

# 14/14


nem is ítélem el, csak érdekelnek az okok.

2019. máj. 17. 11:33
 17/29 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező nem ítéled el? Ezeket írod hogy lustaság, begyepesedettség stb.ha nem megy valaki. De nem ítélkezel☺
2019. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
2019. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Én szeretem a hazámat, I LOVE HUNGARY! :)))


Aki meg annyire külföldre vágyik, hogy lenézi a magyarokat, meg a hazai tájakat már unja, az menjen ki külföldre és maradjon is ott!


Minél kevesebben maradnak ebben az országban, annál jobb lesz a hazai munkavállalók helyzete, hajrá! :)

2019. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Azt kell megválaszolnod magadnak kérdező hogy mi az amit máshol keresel, és itt nem találsz, van e párod családod akivel jól érzed magad, vagy mással keresel élményeket?
2019. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!