Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok nagyon jó...

Miért nem vagyok nagyon jó semmilyen sportban sem?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már sportokat űzni, de még hobbi szinten sem vagyok kiemelkedően jó, nemhogy kicsit komolyabban. Fociban is hiába teszek mindent, mégsem tudok mindent kivédeni, néha még lazán is berúgják közelről.

Mást is próbáltam, de még annyira sem mentek, vagy egyáltalán nem is tetszenek.

De az élet más területein sem vagyok úgy igazán jó semmiben, amiről mondjuk mások is tudnak. Márpedig mindenkihez szoktak valamit társítani, ha mást nem azt, hogy jól néz ki vagy csúnya, de én még jól sem nézek ki. Ezért aztán olyan semmilyennek, szürkének érzem magam.



2019. máj. 16. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne csináld már, mindenki jó valamiben! Nem lehet, hogy te túl maximalisra vagy, vagy túl szigorú magadhoz? Válassz olyan sportot, ami sikert hoz hamar, kerékpár, futás, olyan, ami nem csapatsport, nincs méregetés.
2019. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sose érezd magad semmilyennek, szürkének.


A sportok miatt ne aggódj; konkrlétan én egy labdát nem tudok elkapni :D a kidobósban meg iyen fogócskás izékben gimiben odaálltam és kértem, hogy ejtsenek ki, mert már felesleges is volt megpróbálni egy idő után; a csapatjátékokban mindig ordítottak velem, hogy miattam vesztenek, a baseball-ban is próbálkoztam az elején, de aztán csak kiálltam, türelmesen kivártam, hogy dobják nekem 3x a labdát miközben csak bámultam ki a fejemből aztán mentem is leülni... Egyedül a tollaslabdát szerettem az egyetemen, de abba se voltam jó úgy igazán.


Nem tudok énekelni; régen énekkaros voltam, de hangom nincs. Sőt, már jegyezték is meg, amikor énekeltem halkan az irodában, hogy nagyon ijesztő a hangom.


Nem tudok rajzoni; jártam tanfolyamra, de egyszerűen béna voltam, nem nagyon értettem meg magát a mérst sem, ha végre sikerült, akkor is nagyon csúnya lett a végeredmény.


A technika óra rémálom volt, sosem mentek a hajtogatás meg ezek.


Gitáron nem tudtam megtanulni rendesen játszani.


Az írás az, amivel foglalkozok. Arra mondják, hogy viszonylag megy, de én távol érzem magam attól, hogy kiadassam a művemet.


Ezáltal nem emelkedek ki az élet egy területén se; de így is nagyon boldog vagyok. Szépen írogatom a könyvem magamnak, a kutyáimmal megyek erre-arra, dolgozok, hazamegyek, filmet nézek, alszok. Senki se mondja, hogy na ő az XY, aki tehetséges valamiben - de szerintem nem kell valamiben tehetségesnek lenni, valamiben kiemelkedni, hogy jól érezzem magam. :)


Szóval ne aggódj, az életet úgy is élvezheted, ha nem vagy tehetséges a fent említett dolgokban.

2019. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azokat is próbáltam, de rettentően unalmas, és semmi élvezetet, adrenalint nem ad.

Lehet kicsit magasra teszem magamnak a lécet, de szerintem mindenki a lehető legtöbbet próbálja magából kihozni, teljesen mindegy, hogy milyen sportról van szó.

Ha úgy érzem, hogy valamire képes vagyok, de mégsem sikerül megoldani a helyzetet meccs közben, akkor az dühít.

2019. máj. 16. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Jó, de reális célokat tűzz magad elé.

Én is külön szeretnék költözni. Persze vágyom egy medencés, szaunás családi házra takarítónővel meg kertésszel, csak ez kb. lehetetlen, így a célom egy másfél szobás panel. Most ezen dolgozom, hogy megvehessem. Ha meglesz, utána tudok tovább gondolkodni.

2019. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen sportokat próbáltál ?

Remélem labdajátékokon kívül mást is...

2019. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem, csak az meg valamiért nem megy. Mindig másokhoz, a jobbakhoz viszonyítom magam, mivel ők is olyan emberek mégis jobbak, itt most persze nem a profi, világsztár kategóriára gondolok.

Más sportot nem próbáltam, mivel nem igazán van másra érdeklődés. A gokartot próbáltam még, de az rengeteg pénzbe kerül, nagyon előre jutni nem lehet vele, és abba is vannak nálam jobbak, még ha csak hobbiból űzöm is, akkor is bosszantó.

2019. máj. 16. 14:09
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindent elkezdek, akkor megy egy ideig, megnézek másokat akik ezt csinálják és utána abbahagyom, mert rájövök, hogy rohadt amatőr vagyok benne és ebből a helyzetből kb 0 az esélyem hogy jobb legyek, és el is megy az egésztől a kedvem. Főleg ha mások nem ismerik el, hogy jó vagyok, és keresztül néznek rajtam.

Mindig is azt szerettem volna, hogy egy valamiben legyek kiemelkedő szintű, de bárhogyan is próbáltam meg, kiderült, hogy nincs meg bennem az a bizonyos plusz.

2019. máj. 16. 14:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Motorozás nem érdekel ?

Az is pénzbe kerül nyilván de ott a tiéd a motor és a jogsit max a rendőr veszi el tőled :D

2019. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, a motorozás nem vonz egyáltalán. A közúti meg aztán főleg nem, még a motocross talán, de az is rengeteg pénz, annyit pedig nekem nem érne meg, akkor sem ha fele annyiba kerülne mint amennyi.
2019. máj. 16. 19:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem a nagyanyám egyszer mesélte, hogy milyen jókat sakkoztak régen a családi összejöveteleken. Erre megkérdeztem, hogy tud sakkozni? Erre azt mondta, hogy nem nagyon, de azért szeretek! 😊 Én se mutatok amúgy olyan dologba kiemelkedő teljesítményt amibe szeretnék! Amibe mege meg igen az nem nagyon izgat, szerintem ez sokakkal így van. 😊 Ha valamibe kiemelkedő teljesítményt nyujt az ember azt természetesnek veszi. Neked nincs ilyen?
2019. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!