Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok nagyon jó...

Miért nem vagyok nagyon jó semmilyen sportban sem?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már sportokat űzni, de még hobbi szinten sem vagyok kiemelkedően jó, nemhogy kicsit komolyabban. Fociban is hiába teszek mindent, mégsem tudok mindent kivédeni, néha még lazán is berúgják közelről.

Mást is próbáltam, de még annyira sem mentek, vagy egyáltalán nem is tetszenek.

De az élet más területein sem vagyok úgy igazán jó semmiben, amiről mondjuk mások is tudnak. Márpedig mindenkihez szoktak valamit társítani, ha mást nem azt, hogy jól néz ki vagy csúnya, de én még jól sem nézek ki. Ezért aztán olyan semmilyennek, szürkének érzem magam.



2019. máj. 16. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy jobb 50ccm vagy 125ccm enduró 150-300 ezer forint max és nem kötelező crosspályázni.Én se oda járok mert nincsen crossmotorom mert nagyon drágák illetve még drágább fenntartani őket.

De van egy kismotorom és jól elvagyok vele :)


Igaz nem sport...de esetleg valami online játék ?!

Illetve jó lenne tudni hol laksz mert akkor többet tudunk segíteni.

2019. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát, így, hogy most mondod lehet, hogy van, viszont az akkor sem sport. Bár lehet, hogy ha 5 éves korom óta fociznék, és úgy nőttem volna fel akkor mára lehet fel sem tűnne az egész.


Visszatérve a motorokhoz, nem érdekel semmilyen kis robogó sem ilyen régebbi olcsó crossok. Ha vennék akkor csakis valami újabbat. Teszem azt egy 300-as enduro KTM épp megfelelne, maximum 2009-es évjáratig. Az online/konzolos játékok pedig nem érdekelnek egyáltalán, ahhoz nem kell tehetség, és nem is ismeri el senki azt, hogy játszok (mondjuk nincs is benne semmi elismerésre méltó).

2019. jún. 1. 20:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor verdesd magad földhöz barátom :D Már ne haragudj.

Neked valami kissességi komplexusod van és keresel egy "sportot" amiben kiemelkedhetsz és így elismerést kapsz az emberektől.

De leírták neked szinte a világ össze sportját vagy hobbiját (igen technikailag nem sport a motorozás vagy a videójáték/konzolozás.) De haverokat szerezhetsz (ami gondolom nincsen most neked) és így ezáltal jobban érezheted magad.

Mert világosan látszik hogy nem a sport kiválasztásával van problémád.


Ha meg neked nem sport a motorozás kisebb köbcentin és nem fárasztana ki egy nagyobb túra pl földúton.Akkor most állj fel a székből kezdj el izomból ugrálni ameddig csak bírsz és utána mint ahogy említettem verdesd magad földhöz és aznapra ki leszel fáradva azt garantálom :D

2019. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!