Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan van buntudatom?

Jogosan van buntudatom?

Figyelt kérdés
rairtam ma egy lanyra snapen es azt kerdeztem, h jol nez e ki. erre o azt valaszolta, h nem. en pedig azt irtam, hogy ez biztos nem igaz, erre kuldott magarol egy kepet, amire az en reakciom csak ennyi volt: "ja, iagazd volt". letiltottam, hatha ugy nem latja amit irtam (nem nezte meg meg), de most elegge buntudatom van. kicsit tulmentem egy hataron, nem?
2019. máj. 21. 18:23
 1/9 anonim válasza:
De igen, túl mentél egy határon. Ez egy ember számára nagyon önbizalom romboló.
2019. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt elmondanád mire volt neked jó ez a szánalmas cselekedet? Élvezed ha egy bunkó pötsch vagy, vagy mégis ezt így miért?
2019. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bevallom ferfiasan azt hittem, h elvezni fogom es jobb lesz nekem, ha mast leszolok. de csak rosszabbul ereztem magam tole es buntudatom lett
2019. máj. 21. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon férfias..

Pont az ilyeneket kerülöm el messziről...

2019. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát ez aztán "férfias" lépés volt. Kérj tőle bocsánatot.
2019. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ferfias az volt, h bevallom. talan gondjaid va nak.a.szovegeertelmezessel?
2019. máj. 21. 22:26
 7/9 anonim válasza:
Hol vagy te férfias, ha a neten huszárkodsz? Élőbe meg hozzá se mersz szólni a lányokhoz.
2019. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ennyire buta nem lehetsz:( vagy ha igen, ne reklamozd legyszi
2019. máj. 22. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki és kérj bocsánatot, az lenne a férfias dolog. Amit tettél, az pont az ellenkezője. Remélem egy életre megtanultad, hogy ez mennyire undorító. Ha igen és többet nem követed el, akkor ha másra nem is, erre hasznos volt.
2019. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!