Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyetek arról a...

Mi a velemenyetek arról a mondásról, hogy "Ha mindig igazat mondanék nem lenne egy barátom sem"?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan emberrel talalkozom mostanaban akik nagyon szeretnek kitalalt torteneteket meselni,nagyot mondani es letagadni az igazsagot,ha arrol van szo egy barattal szemben is...ezek utan nehez hinni,hogy van meg oszinte emberi kapcsolat...nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

2019. máj. 21. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is őszinte vagyok. Nagyon is. Nem bunkó csak megmondom a véleményem, helyzetekről, szitukról, emberektől, ha valaki valamit jól csinál vagy azt is amit nem. Van egy nagyon jó barátom! EGY! de ő azért az mert őszinte vagyok. Az őszinteségem miatt kedvelnek, tisztelnek, kerülnek vagy utálnak! De őszintének lenni a legnagyobb bátorság mert hazudni bárki tud! ;)
2022. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!