Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha korán alvó...

Miért baj az, ha korán alvó és korán kelő típus vagyok?

Figyelt kérdés
Az anyám mindig beszól miatta, nem normálisnak nevez emiatt. Mindig, a hét minden napján 21kor fekszek és 4-5 óra körül kelek, erre álltam rá már jó ideje. Alvászavaraim vannak és meguntam azt, hogy ha 23-0 óra táján feküdtem le sokszor éjjel 2ig nem bírtam aludni, így már inkább lefekszek korábban, estéket amúgy se nagyon szeretem. Hajnal az meg a kedvenc napszakom. De miért baj ez, ez nálam így működik, nekem ez így jó, mégha a legtöbb ember alvási szokásaitól el is tér?
2019. máj. 22. 05:52
 1/9 A kérdező kommentje:
23/F
2019. máj. 22. 05:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem baj én is ilyen vagyok..legalább kipihened magadat 29/F
2019. máj. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, vannak ezzel így páran. Vannak dolgok, amelyekről egy másik ember nem győzhető meg, mert nem érti. Nem kell foglalkozni vele, hogy mit mond.
2019. máj. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Válaszoknélkül ***** válasza:
Sose voltam egy éjjeli bagoly, de mostanában ugyanez van velem is. 21 óra körül alszom, reggel 4-5 fele felébredek. Ha neked ez így jó, ne törődj vele, anyukád vagy mások mit mondanak. A lényeg, hogy kipihent legyél és jól érezd magad a bőrödben.
2019. máj. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem baj ez. Én is pont így vagyok. Tegnap például 9ig se bírtam ébren maradni. Fél 5kor keltem ma. Imádom hogy reggel van időm mindenre, kávézgatni, netezni, reggelizgetni, készülődni, napfelkeltét nézni :)

Ne foglalkozz másokkal, szomorú, hogy anyukád emiatt beszól. Inkább örülne neki, hogy nem fetrengsz délig, és kipihenten kezded a napod. Na szerbusz

2019. máj. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem váltott műszakokban dolgoznék, én is így csinálnám. Szerintem nincs ezzel semmi baj, nekem is a hajnal a kedvenc napszakom, magamra is van tetoválva, hogy "napkelte". :D
2019. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Anyád fogyatékos.
2019. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Baj? Inkább ez számít normálisnak, legalábbis engem meg pont az ellenkezője miatt bsztat a fél világ... és a hivatalos napirend is a korai pacsirtáknak kedvez (7-8-as munkakezdés, csak hogy a legalapvetőbbet említsem)

Életemben nem hallottam, hogy valakinek ez fura lenne, kb erre a ritmusra épül a világ.

2019. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Èn 23-7ig alszok, de volt olyan időszakom mikor 9kor èn is agyba bujtam es 5kor keltem. Nincs ezzel semmi baj.
2019. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!