Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érnek ilyen korán a...

Miért érnek ilyen korán a kamaszok? Régen csak 16-17 évesen néztek ki úgy a tinik mint ma a 14 évesek. Elég durva, nem?

Figyelt kérdés
Én is elég későn érő tipus vagyok, de amikor meglátok pl. youtube-on egy lányt aki 16-nak nézni és kiderül ,hogy annyi idős mint én akkor teljesen kiakadok. Csak én vagyok ezzel így?

#tini #videó #YouTube #kamasz #korán érő tipus
2012. aug. 30. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen egy 40 éves már öreg volt és bottal járkált... Ma még sportbajnok is lehet. Sőt hétköznap se számít öregnek.

Szóval ezen az ösvényen elindulva nem olyan gáz...

2012. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem csak te vagy igy ezzel...amugy enis elegge keson ero tipus vagyok....
2012. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem az a baj, hogy úgy néz ki, hanem úgy is viselkedik. Nézd csak meg, egy 14 éves kisminkelt miniszoknyás lány már nem szűz. De, hogy még erre bíztatják is egymást, nos én ezen kiakadok, na meg azon is, hogy bárkit leugathatnak, aki meg visszaszól annak meg mondják, hogy ne fenyegesse, mert ő hívja a rendörséget...na ez a felháborító!

14/F

2012. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

"Nézd csak meg, egy 14 éves kisminkelt miniszoknyás lány már nem szűz."-írta a 3-as kommentelő. Nos én is hordok miniszoknyát és belátom, hogy néha kirakom azt amim van(itt csak a szép hosszú lábaimra gondolok :) mivel nincsenek görögdinnye méretű melleim). Ezt csak azért írtam le mert attól, hogy vkinek vasalt haja van, sminkeli magát(szolidan), miniszoknyát hord, szóval külsőre ottvan a toppon, attól még korántsem biztos, hogy már nem szűz. Nem kéne ennyire a külső alapján ezt is megítélni(véleményem szerint).

Kérdezőnek meg: bizony van, hogy én is meglepődök ha megnézek pl. a youtube-on egy videót. Van, hogy elámulok, hogy mennyire szép és nőies ezért megnézem, hogy hány éves.:D Hát igen..néha én is nagyon meg lepődök azon, hogy néhányan még csak velem egy idősek:) de aztán belegondolok abba is, hogy rajtuk mennyi alapozó van ami kamerán keresztül nem látszódik :D meg, hogy a szemükön is van vagy 5kg smink. A hajuk meg szerintem általában azért olyan szép, mert megengedhetik maguknak a drága hajápolókat és, hogy sűrűn járjanak fodrászhoz :D

15/L

2012. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Már 10 évesen is sokan úgy néznek ki mint anno a 17-18 évesek...
2012. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

14 vagyok és szerintem úgy is nézek ki . Nem sminkelem magamat, nem járok olyan ruhákba mint az utcasarkiak és -ebben a világban meglepő- jól tanulok .

Mellékes hogy van osztálytársam ami már nem szűz.

De az, gáz.

2012. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, oké, én 12 éves vagyok és az alakom miatt néztek már sokan 16-nak. Pedig nem pakolom ki semmimet, és nagyon fiúsan öltözködöm, és nem sminkelek.
2012. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy belekontárkodok... kicsit idősebb vagyok már, de múltkor egy olyan helyen voltam, ahol egy halom tinivel találkoztam.

Nem volt nehéz észrevenni, hogy a legtöbb lány elmenne akár 18-20 évesnek is, mégis csak 14, ezzel szemben a fiúk ennyi idősen még mindig kisfiús arccal rendelkezik, és egyre lányosabban öltözködik, viselkedik.


Kollégámmal néztük a tini tömeget, és megállapítottuk, hogy mivel egyre többen használnak fogamzásgátlót, így egyre több (női) hormon kerül a környezetünkbe, wc-be, onnan a vízbe, talajba... Szerintem ezért lehet, hogy a 14 éves lányok már "cicis-popsis" kinézettel rendelkeznek és a fiúk "ellányosodtak".


(Aztán lehet, hogy semmi köze egymáshoz a kettőnek)

2012. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8/8


Azért ez nem mindenkire igaz, és érdekes feltételezés, hogy csap pár srác lett lányosabb... De erre inkább az játszik, hogy nem mozognak, nem esznek, és így izmok nélkül nagyon lányosan néznek ki... Régebben sokkal többet mozgott egy fiú, mint ma. (Pl van egy osztálytársam, aki birkózott 4 évig, és tényleg akkora mint egy ház, és elég férfiasan is néz ki... Vagy pl kőmüves volt nálunk, a fia segít neki, és ugye eléggé megterheli, ha folyton cipel mindent, és hát ő is, nem is izomkolosszus, vagy bármi, egyszerűen férfiasabb az arca stb...)


Én amúgy arra gondolok, hogy mást eszünk mit tinik, mint ti, amikor ti voltatok tinik... Ma minden ételnek óriási tápértéke van, és tele van mindennel... CSomó gyerek sokkal túlnövi szüleit, és ez nem véletlen, mivel szerintem a mai kaják gyorsítják a fejlődést, szerintem ezért van, hogy a lányoknak van mit kitenni, és a fiúk azért lányosak, mert gyorsan nőnek, és ezért elég gizdák, ezért lányos a beütésük, de szerintem amikorra 16-18 évesek lesznek máér nem lesznek ilyenek, mivel addigra kifejlődik rajtuk a végleges izomzat.

2012. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Eléggé lepontoztatok, pedig igazam van...egyébként én is 14 vagyok és az utsó 3 kommentelőnek igazat adok. Bár én egy kicsit sem vagyok lányos.
2012. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!