Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek mi értelme volt?

Ennek mi értelme volt?

Figyelt kérdés
Jó,jó. Tudom. Nem ott kell élni stb... havonta kb egyszer posztolok, nem igazán használom. A volt főnököm fél év után kitörölt engem és egy másik volt munkatársnőmet. Érdekes, mert jól dolgoztunk. Jóba voltunk vele. Olyan embereket megtartott akiket köztudottan nem kedvelt, szinte utált. Nem értem ez hogy jött nála. Kb 2-3 hete lehetett. És igen, egy kicsit rosszul esik.
2019. máj. 23. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
"Jó,jó. Tudom. Nem ott kell élni stb..." -ezek szerint mégsem tudod, hogy nem ott kell élni. Nem véletlen nem vagyok fent fb-on, megóvom magam attól, hogy annyira beszopódjak, hogy leragadjak az ilyen pitiáner dolgokon. De aki a környezetemben fa..szbúk függő, mind sértődékeny ember. Érdekes.
2019. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon semmi. Számomra érthetetlen. Miért nem akkor tette amikor már nem neki dolgoztál, dolgoztatok? Értelmetlen a részéről, hogy továbbra is ott vannak akiket nem szívlel.

Ennek hátterében sok dolog lehet. Van neki barátnője vagy felesége, aki féltékeny? Engem anno egy régi szomszéd srác ezért törölt. De vele meg is beszéltük. Ha jóban vagytok, azért rákérdeznék.

2019. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De jobb ha hagyod a pic.sába. jó voltál akkor, jó munkaerő. Na. Ezért nem szabad jóban lenni a főnökkel. Ne is agyalj rajta. Az ilyen egy percet sem ér...
2019. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!