Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem 24 évesen öregnek...

Miért érzem 24 évesen öregnek magam?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit megmosolyogtatónak hathat a kérdésem. :( Mióta betöltöttem a 24-et, így érzek. Az idő túlságosan rohan előre. Kb 20 évesnek érzem magam legbelül. Szóval félek, hogy betöltöm a következő évet, aztán megint a következőt... A társasalom általi elvárások ezzel együtt meg egyre sokasodnak, és ezt valahol teherként élem meg. Esküvő, családalapítás... Mikor még saját lakásom sincs. Nem vagyok megérve egy gyerekre se, egyelőre ijesztő gondolat. (Annak ellenére, hogy azt gondoltam 5-8 éve, milyen menő lenne, ha fiatal anya lennék majd. :D) Szánalmas, hogy beszippantott ez a hülye fiatalság-kultusz. Ez ömlik ránk mindenhonnan. Mit lehet ez ellen tenni, hogy ne érezzem/zük magunkat olyan rosszul? :D
2019. máj. 25. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Megint egy 24 éves.
2019. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, sokan vagyunk itt 24 évesek? :-)
2019. máj. 25. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak 20.5 vagyok :D
2019. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És úgy őszintén, kit érdekel a társadalmi elvárás? Magunknak kell megfelelni, nem egy be nem tartható elvárásnak, vagy még ha betartható is nem leszel boldog tőle, akkor meg minek? lehetsz akármennyi éves, a fontos az hogy te minek/kinek érzed magad ott legbelül, mert az az igazi. :) 22/F
2019. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!