Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy ilyen...

Létezik olyan, hogy ilyen hamar elmúlik a szerelem?

Figyelt kérdés
Csütörtökön még mondta,hogy mennyire szeret,szombat reggel még már azt mondta a legjobb barátnőmnek,hogy már nem úgy érez mint régen.5 hónapja vagyunk együtt.Ráadásul nem reagál semmire,se messengeren,se sms,se telefonra.Semmire nem reagál.Gondolkodtam,hogy esetleg mással is ismerkedett közben,de az nem lehet,mert amikor ő a suliból hazajött, egyből engem hívott,gyakorlatilag az egész napot végigbeszéltük.Amíg suliban volt,addig írásban.A másik amire gondolok,hogy valaki bekavart.Ugyanis ez a fiú soha nem csinált ilyet,hogy már két napja mégcsak meg sem nézi mit írok neki.Annyira zsigerből érzem,hogy valaki mondott neki valamit rólam,de nem tudom hogy ki lehetett az, és mit mondhatott.Esetleg még az jöhet szóba,hogy pénteken dühömben azt mondtam neki,már nem először,hogy amikor mi beszélünk telefonon,soha nem tudunk értelmesen beszélgetni,mert ő hajlamos arra,hogy nem tud mit reagálni néhány dologra.Lehet hogy ezért.Ezt már vagy háromszor mondta el nekem.És talán most nagyon berágott.Csak hétvégén tudok elmenni hozzá,csak idegesít,hogy nem tudom mi a baja.
2019. máj. 27. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lehet, hogy régebb óta nem érez úgy irántad, mint az a bizonyos szombat, és csak most hallottál egy ilyen részletet.


meg tudom érteni a srácot, lehet hogy edzése volt vagy valami, hogy nem válaszol neked, esetleg nincs pénz a kártyáján, stb. sőt, kifejezetten van olyan, mikor én sem akarok válaszolgatni embereknek, mert ahhoz is túl fáradt vagyok, hogy értelmes válaszokat írjak.


ha gyanakszol valakire, akkor kérdezd meg nyíltan, bár azt nem tudom, hogy a barátnőd úgy mondja el ezeket a dolgokat neked, hogy szegény másik fél tudna róla. na, az nagyon nagy bunkóság. az olyan kapcsolatok, ahol az ilyen problémákat nem akarjátok vagy nem meritek megbeszélni akár élőben, akár messengeren (én az ilyen dolgokat személyesen beszélném meg, hogy ne csak egy üzenet legyen a sok közül ez az egyébként fontos megbeszélnivaló), nem tartanak sokáig.


szedd össze a bátorságodat, remélem, megoldódik a problémád/problémátok :)

2019. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nemaRendőrség ***** válasza:
Odamész és beszélsz vele...
2019. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor szép sorban...

1- 5 hónapja folyamatosan pofázol neki, egy perc szünetet sem hagysz

2- a srác a legjobb barátnőddel beszéli ki a kapcsolatotokat, mert vele akar beszélgetni, veled meg nem

3- újra meg újra leszúrod, hogy ő nem tud értelmesen beszélgetni


És mindezek után te arra gyanakszol, hogy valaki mondott valamit rólad... az fel sem merül a beképzelt kis buksidban, hogy olyan szinten idegesíted már a fiút, hogy elege lett, szakítani akar, már megunt téged?

2019. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
+1 az előttem szólóra. Ahogy én látom, a jó kapcsolat titka az, hogy hagynak szabad teret egymásnak a párok. Olyan ez mint a sok munka, ha minden szabad percét elrabolod akkor persze, hogy f..sza tele lesz veled.
2019. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, hogy ilyen hamar elmúlik a szerelem, főleg, ha a másik egy olyan tapadós, kötözködő, hisztis pióca, mint te. Ezt hívják kiábrándulásnak.
2019. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hogy ti mekkora pharasztok vagytok.

Én mondtam neki már az elején,hogy nem kell állandóan hívásban beszélnünk.

Folyamatosan ő volt az,aki kezdeményezte,hogy de igen,mert hallani akarja a hangom.

Másik,nem szokásom hisztizni, dühös szoktam lenni, és olyankor néha olyat mondok,amit megbánok.Veled sosem fordult elő.

És,nem,nincs olyan hogy valaki pénteken eláraszt azzal,hogy így szeret még úgy, aztán utána szombaton már nem szeret.

Olyan végtelenül bhuták vagytok,mint az országút.

Még én nem hagyom levegőhöz jutni.

Ő ragaszkodott,hogy nélkülem nem bírja,hogy a hangom nélkül nem bírja ki.

Nekem van igazam és csak azért tettem ki ezt a kérdést,hogy valaki tud-e valami építőt mondani.

Ti mégis kinek képzelitek magatokat.

Beképzelt a jó khurwa anyád az,te szerencsétlen.

2019. máj. 27. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nahát kiscsillag, én ezután a kirohanásod után tényleg nem tudom elképzelni, hogy vajon miből lett elege szerencsétlen fhiúnak... 😂
2019. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már értem szegény phiú döntését...
2019. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vigyázz mucika, még a végén agyvérzést kapsz :D Ha eddig bárki kételkedett volna, miért szeretett ki belőled a srác, akkor most megkapta a választ :D
2019. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem privátokat is küldött, nem egyszerű a leányzó. 😂
2019. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!